Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 34 гостя.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

«Тренінг для майбутніх рятувальників»

Переглядів: 220
13-10-2017
«Тренінг для майбутніх рятувальників»

У межах проведення місячника національно-патріотичного виховання, оголошеного Управлінням освіти Бахмутської міської ради,  до Дня захисника України для учнів Бахмутської школи №10 була організована зустріч учнів з військовим лікарем.

Досвідчений лікар-практик, старший ординатор госпітального відділення 65 військового госпіталю Антон Каліман провів лекцію з елементами тренінгу «Допомога при невідкладних станах», майстерно  проаналізував усі етапи першочергових заходів, які має знати кожен, хто дбає про власне здоров’я, хто готовий  надати екстрену допомогу постраждалому.

Усі присутні в актовій залі розуміли, що життя непередбачуване, що кожної миті можу статися надзвичайний випадок, який вимагатиме зібраності та рішучих дій. Старшокласники дізналися про види кровотечі, про найефективніші заходи щодо її зупинення згідно з європейськими стандартами надання першої медичної  допомоги.

Лікар продемонстрував на практиці: як правильно накладати джгут, пов’язку, як використовувати індивідуальні пакети для обробки ран. Найактивніші учасники заходу охоче погодилися виконати роль постраждалих, щоб їх однокласники  на практиці відчули себе рятувальниками. Після лекції усі охочі в  неформальній обстановці  отримали консультації від лікаря, поставили питання, які їх хвилювали найбільше.

У межах проведення місячника національно-патріотичного виховання, оголошеного Управлінням освіти Бахмутської міської ради,  до Дня захисника України для учнів Бахмутської школи №10 була організована зустріч учнів з військовим лікарем.У межах проведення місячника національно-патріотичного виховання, оголошеного Управлінням освіти Бахмутської міської ради,  до Дня захисника України для учнів Бахмутської школи №10 була організована зустріч учнів з військовим лікарем.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально