Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 32 гостя.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Конкурс читців «Україна в кожному серці»

Переглядів: 327
13-10-2017
Конкурс читців «Україна в кожному серці»

У рамках міського Тижня початкових класів у Бахмутській загальноосвітній школі №18 ім. Дмитра Чернявського пройшов конкурс читців «Україна в кожному серці».

На базі бібліотечно-інформаційного центру навчального закладу зібрались поціновувачі української поезії. Маленькі учасники конкурсу дуже ретельно готувались до поетичних «батлів», саме тому вірші у їх виконанні звучали виразно та артистично. Діти змагались в красномовстві та водночас вчились впевнено триматись на сцені, застосовуючи акторську майстерність. Крім того, кожен з виконавців опрацював чимало додаткової літератури, щоб знайти гарні слова для свого виступу.

У читальній залі лунали твори Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка, Марії Познанської, Миколи Сингаївського тощо. Мелодійні, поетичні рядки українських класиків відгукувались у дитячих серцях почуттям любові до рідного краю. Всі учасники отримали у подарунок солодкі призи, а переможцям конкурсу «Україна в кожному серці» бібліотекар подарувала чудові енциклопедичні видання.

Літературні змагання закінчились, але попереду у юних читців нові випробування. Протягом тижня педагоги школи запланували провести цікаві та корисні заходи, які матимуть велику виховну цінність, зформують у учнів соціокультурні компетентності, розвиватимуть навики колективної творчості та нададуть можливість для творчої самореалізації учнів.

 

У рамках міського Тижня початкових класів у Бахмутській загальноосвітній школі №18 ім. Дмитра Чернявського пройшов конкурс читців «Україна в кожному серці».У рамках міського Тижня початкових класів у Бахмутській загальноосвітній школі №18 ім. Дмитра Чернявського пройшов конкурс читців «Україна в кожному серці».У рамках міського Тижня початкових класів у Бахмутській загальноосвітній школі №18 ім. Дмитра Чернявського пройшов конкурс читців «Україна в кожному серці».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально