Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 55 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

«Краплинка світла і добра»

Переглядів: 1174
17.10.2017 - 05:55
«Краплинка світла і добра»

Напередодні свят Дня Захисника України, Покрова Богородиці та Дня українського козацтва учні та викладачі Школи мистецтв міста Бахмута провели низку концертних заходів у навчальних закладах міста.

Одним з таких став концерт «З Україною у серці» в загальноосвітній школі I-III ступенів № 18 імені Дмитра Чернявського для військовослужбовців та бійців антитерористичної операції.

Зустріч пройшла у теплій, хвилюючій атмосфері. З відчуттям глибокої шани і вдячності діти щиро вітали запрошених гостей. На концерті лунали вітання, побажання миру і злагоди, музика та патріотичні пісні.

Щирими оплесками присутні військовослужбовці стрічали виступи артистів Школи мистецтв: шоу-групи «Кіндер-сюрприз», інструментального ансамблю «Капітошки», солістів А.Шевченко, Р.Столбова, Музиренкова О.А.

Сподіваємось, що жовтнева святкова зустріч залишиться назавжди у серцях наших дітей як краплинка світла, добра та гордості за рідну країну і її захисників.

Напередодні свят Дня Захисника України, Покрова Богородиці та Дня українського козацтва учні та викладачі Школи мистецтв міста Бахмута провели низку концертних заходів у навчальних закладах міста.Напередодні свят Дня Захисника України, Покрова Богородиці та Дня українського козацтва учні та викладачі Школи мистецтв міста Бахмута провели низку концертних заходів у навчальних закладах міста.Напередодні свят Дня Захисника України, Покрова Богородиці та Дня українського козацтва учні та викладачі Школи мистецтв міста Бахмута провели низку концертних заходів у навчальних закладах міста.Напередодні свят Дня Захисника України, Покрова Богородиці та Дня українського козацтва учні та викладачі Школи мистецтв міста Бахмута провели низку концертних заходів у навчальних закладах міста.Напередодні свят Дня Захисника України, Покрова Богородиці та Дня українського козацтва учні та викладачі Школи мистецтв міста Бахмута провели низку концертних заходів у навчальних закладах міста.Напередодні свят Дня Захисника України, Покрова Богородиці та Дня українського козацтва учні та викладачі Школи мистецтв міста Бахмута провели низку концертних заходів у навчальних закладах міста.Напередодні свят Дня Захисника України, Покрова Богородиці та Дня українського козацтва учні та викладачі Школи мистецтв міста Бахмута провели низку концертних заходів у навчальних закладах міста.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально