Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"

Головне управління пенсійного фонду України


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 47 гостей.

Офійний сайт Соледарської міської ради

Відбулась перша частина публічної презентації проектів Бюджету участі

Переглядів: 3185
25.10.2017 - 07:38

24 жовтня 2017 року у приміщенні Бахмутського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді під головуванням секретаря Бахмутської міської ради Світлани Кіщенко відбулась перша частина публічної презентації проектів Бюджету участі.

Всього подано 34 проекти на суму 1 084 295 грн. Зареєстровано 34 автори, з яких 18 жінок та 16 чоловіків. У програмі взяли участь мешканці міста різних вікових груп: 18-25 років - 1 (2.94%); 25-35 років - 14 (41.18%); 35-50 років - 14 (41.18%); 50-65 років - 3 (8.82%) старше 65 років - 2 (5.88%). Проекти розподілились за категоріями: безпека, енергозбереження, комунальне господарство, культура та туризм, навколишнє середовище, освіта, охорона здоров'я, спорт, телекомунікації та ІТ та інше.

За результатами засідання Комісією з питань Бюджету участі було прийнято рішення про необхідність доопрацювання деяких проектів та допущення решти проектів, які були розглянуті на цьому засіданні, до голосування .

Голосування відбуватиметься з 28 жовтня по 11 листопада 2017 року. Кожен мешканець Бахмуту може віддати свій голос за 5 проектів.

Голосування відбувається в режимі он-лайн за допомогою захищеного веб-сайту https://bahmut.pb.org.ua з використанням технології ідентифікації BankID (Приватбанк, Ощадбанк, ПУМБ та ін.) або в паперовому варіанті за допомогою пунктів супроводу (обов'язкова наявність паспорту).

24 жовтня 2017 року у приміщенні Бахмутського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді під головуванням секретаря Бахмутської міської ради Світлани Кіщенко відбулась перша частина публічної презентації проектів Бюджету участі. 24 жовтня 2017 року у приміщенні Бахмутського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді під головуванням секретаря Бахмутської міської ради Світлани Кіщенко відбулась перша частина публічної презентації проектів Бюджету участі. 24 жовтня 2017 року у приміщенні Бахмутського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді під головуванням секретаря Бахмутської міської ради Світлани Кіщенко відбулась перша частина публічної презентації проектів Бюджету участі. 24 жовтня 2017 року у приміщенні Бахмутського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді під головуванням секретаря Бахмутської міської ради Світлани Кіщенко відбулась перша частина публічної презентації проектів Бюджету участі. 24 жовтня 2017 року у приміщенні Бахмутського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді під головуванням секретаря Бахмутської міської ради Світлани Кіщенко відбулась перша частина публічної презентації проектів Бюджету участі. 24 жовтня 2017 року у приміщенні Бахмутського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді під головуванням секретаря Бахмутської міської ради Світлани Кіщенко відбулась перша частина публічної презентації проектів Бюджету участі.