Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 73 гостя.

Рекомендуємо

Відбулася 106 сесія Бахмутської міської ради

Переглядів: 860
25.10.2017 - 10:17
Відбулася 106 сесія Бахмутської міської ради

25 жовтня 2017 року о 9.00 у великому залі засідань адміністративного будинку міської ради відбулася 106 сесія Бахмутської міської ради.

В ході засідання 106 сесії були прийняті рішення з питань:

 1. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Бахмута на 2017 рік.
 2. Про затвердження розпоряджень міського голови з бюджетно-фінансових питань, прийнятих за період з 01.04.2017 року по 31.08.2017 року, в межах делегованих міською радою повноважень.
 3. Про затвердження  Положення про Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради у новій редакції.
 4. Про продовження на 2018 рік терміну дії пільгових проїзних квитків для окремих категорій громадян на 2017 рік, виданих громадянам, мешкаючим на території м.Бахмута, які зареєстровані в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги.
 5. Звіт про роботу Бахмутського комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро».
 6. Звіт про роботу комунального підприємства «Бахмутське бюро технічної інвентаризації».
 7. Об утверждении дополнительного соглашения к концессионному договору от 24.07.2007, заключенному  между Артемовским городским советом и обществом с ограниченной ответственностью «Артемовск-Энергия».
 8. Про надання дозволу на списання майна (основних засобів) комунальної власності територіальної громади м. Бахмута.
 9. Про прийняття (безоплатно) у комунальну власність територіальної  громади м. Бахмута майна шляхом укладення договору пожертви.
 10. Про розроблення містобудівної документації - детального плану території по вул. Горького, 78 у м.Бахмут Донецької області для зміни цільового призначення земельної ділянки під будівництво та обслуговування будівель торгівлі.
 11. Про розроблення містобудівної документації - детального плану території по вул.Привокзальна,3 у м.Бахмут Донецької області для будівництва адміністративної будівлі.
 12. Про передачу у власність земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м.Бахмута.
 13. Про надання дозволів на розробку документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м. Бахмута.
 14. Про оренду земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м. Бахмута.
 15. Про постійне користування земельними ділянками, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Бахмута.

В розділі «Різне» :

 • ВИСТУПИВ: Сабаєв В.В. (депутат Бахмутської міської ради)  – попросив надати інформацію, щодо вакцинації населення проти грипу, у зв’язку з настанням холодної пори року.
 • ВИСТУПИЛА: Миронова О.А. (начальник Управління охорони здоров’я Бахмутської міської ради) – надала інформацію, щодо наявної та очікуваних поставок вакцини.
 • ВИСТУПИВ: Велічко В.І. (депутат Бахмутської міської ради)  – попросив надати більш конкретніші дані, щодо районів та вулиць, по яких буде проводитись відключення водопостачання та газопостачання у зв’язку з проведенням ремонтних робіт.
 • ВИСТУПИВ: Федоров Ф.К. (заступник міського голови) – перерахував вулиці, де буде скорочено газо- та водопостачання до завершення ремонтних робіт.

На цьому пленарне засідання 106 сесії було закрито.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально