Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 17 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Керівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти обговорили основні напрямки розвитку освітньої галузі міста Бахмута

Переглядів: 1234
06.11.2017 - 09:22
Керівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти обговорили основні напрямки розвитку освітньої галузі міста Бахмута

Відповідно до плану роботи Управління освіти Бахмутської міської ради відбулась чергова нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти, яку провела начальник Управління Марина Рубцова.

Одним із ключових питань наради стало обговорення Закону України «Про освіту». Марина Анатоліївна зосередила увагу присутніх на основних засадах доповіді директора департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Надії Оксенчук «Фінансовий ресурс для розвитку галузі освіти Донеччини у 2018 році», окресливши основні напрямки розвитку освітньої галузі, що регламентуються Регіональною програмою розвитку освіти «Освіта Донеччини у європейському вимірі. 2017-2020 роки» та «Програмою національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки». Наразі, основними завданнями освітян для впровадження «Нової української школи» є забезпечення належної матеріально-технічної бази в закладах освіти з метою перетворення їх у доступне середовище навчання та створення інклюзивно-ресурсних центрів, які відповідатимуть сучасним вимогам організації навчання дітей з особливими потребами.

Про здійснення допрофільної підготовки у закладах загальної середньої освіти як важливої умови раціональної та успішної реалізації профільного навчання доповіла головний спеціаліст Управління освіти Анна Орел. Завідувач міського Центру практичної психології та соціальної роботи Вікторія Головко ознайомила присутніх зі станом здійснення психологічного супроводу допрофільної підготовки у загальноосвітніх навчальних закладах м.Бахмута. Вікторія Просяник, директор Бахмутської школи №5 з профільним навчанням презентувала досвід роботи закладу щодо організації допрофільної підготовки за моделлю предметно-урочної диференціації «гнучкий склад класів» під час навчання предметів допрофільної спрямованості.

Олена Доля, головний спеціаліст Управління освіти з питань соціального захисту повідомила про рівень управлінської діяльності щодо проведення обліку дітей і підлітків шкільного віку на мікрорайоні та працевлаштування випускників закладів загальної середньої освіти м.Бахмута.

На посилення пожежної безпеки в осінньо-зимовий період 2017-2018 навчального року звернув увагу керівників навчальних закладів головний спеціаліст – начальник служби охорони праці та безпеки життєдіяльності Вячеслав Помінов.

За підсумками наради прийняті відповідні рішення з кожного питання, які взяті на контроль для забезпечення їх виконання.

Керівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти обговорили основні напрямки розвитку освітньої галузі міста БахмутаКерівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти обговорили основні напрямки розвитку освітньої галузі міста БахмутаКерівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти обговорили основні напрямки розвитку освітньої галузі міста Бахмута

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально