Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 67 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

До відома споживачів КП “БАХМУТ-ВОДА”. Встановлені нові тарифи

Переглядів: 2101
7 Листопад, 2017 - 13:01
До відома споживачів КП “БАХМУТ-ВОДА”. Встановлені нові тарифи

2 листопада 2017 року на засіданні НКРЕКП були схвалені постанови щодо коригування тарифів у 2017 році на централізоване водопостачання та водовідведення, на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

Згідно з цими постановами для КП «БАХМУТ-ВОДА» встановлено тариф:

1)    для мешканців багатоквартирних будинків:

  • на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 14,652 грн. за 1 куб. м з ПДВ;
  • на послуги з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 8,016 грн. за 1 куб. м з ПДВ.

Разом 22,668 грн. за 1 куб. м з ПДВ.

2)    для мешканців приватного сектору:

  • на централізоване водопостачання – 14,244 грн. за 1 куб. м з ПДВ;
  • на  централізоване водовідведення споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення – 7,788 грн. за 1 куб. м з ПДВ;

Разом 22,032 грн. за 1 куб. м з ПДВ.

  • на  централізоване водовідведення споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення – 6,072 грн. за 1 куб. м з ПДВ.

Згідно Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017 № 2119-VIII зі структури діючих тарифів були виключені витрати, пов’язані з обслуговуванням та повіркою загальнобудинкових (комерційних) та індивідуальних (розподільчих) приладів обліку води.

З  наступного дня після офіційного публікування Постанов в  газеті «Урядовому кур’єрі» тарифи  вступають в дію. З цього дня  КП «БАХМУТ-ВОДА» припиняє здійснювати роботи пов’язані з періодичною повіркою, обслуговуванням та ремонтом засобів обліку води, що є власністю  фізичних осіб, за рахунок тарифу.

Обслуговування та заміна вузлів розподільного обліку води (індивідуальних) буде здійснюватися за рахунок власників таких вузлів обліку


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально