Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 25 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Корпоративні курси для педагогів у Бахмутській школі №5

Переглядів: 263
10-11-2017
Корпоративні курси для педагогів у Бахмутській школі №5

Закінчився підсумковий етап корпоративних курсів від Донецького обласного інституту післядипломної освіти за темою «Психологічний супровід особистості, яка опинилася у складних життєвих обставинах», у яких брали участь 30 педагогів Бахмутської школи №5 з профільним навчанням.

Протягом періоду квітень -  жовтень 2017 року навчання педагогів здійснювалося дистанційно, а підсумком його стали презентації тематичних тренінгів трьох груп за темами: «Емоційна компетентність», «Емоційна саморегуляція», «Психологічний супровід батьків».

Протягом заходів тренери-педагоги презентували теоретичний матеріал щодо термінів та понять, пов’язаних із темою навчання; виконали з присутніми різні вправи на зняття та регуляцію емоційної напруженості як учнів, їх батьків, так і педагогів; демонстрували тематичні мультимедійні наробки, що можна використовувати у своїй роботі.

Практичні завдання дали можливість педагогам опанувати технологію проведення тренінгів та закріпити набуті протягом навчання знання.

Закінчився підсумковий етап корпоративних курсів від Донецького обласного інституту післядипломної освіти за темою «Психологічний супровід особистості, яка опинилася у складних життєвих обставинах»Закінчився підсумковий етап корпоративних курсів від Донецького обласного інституту післядипломної освіти за темою «Психологічний супровід особистості, яка опинилася у складних життєвих обставинах»

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально