Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 28 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Заходи до Дня української писемності та мови в Бахмутській школі №18

Переглядів: 450
10-11-2017
Заходи до Дня української писемності та мови  в Бахмутській школі №18

У рамках Тижня української мови в Бахмутській школі №18 ім. Дмитра Чернявського було проведено відкритий урок-вікторину до Дня української писемності та мови.

Для паралелі 6 класів на базі читальної зали шкільного бібліотечно-інформаційного центру пройшов відкритий захід, підготовлений учителем української мови та літератури Оленою Барнич і бібліотекарем школи Тетяною Кириєнко. Організатори святкового уроку обрали групові форми роботи та прийоми «відкритий мікрофон», «вірусний маркетинг». Під час заняття діти змагались у командах, відповідали на запитання вікторини, брали участь в інтерактивних вправах, виконували письмові завдання. Глядачам теж не було часу нудьгувати, бо між виступами команд присутні відгадували мовні загадки, дискутували, складали прислів’я про мову, родину, країну.

До уваги учасників заходу була представлена виставка-експозиція
«9 листопада – День української мови та писемності». Під час огляду літератури діти почули багато цікавих історичних фактів про становлення української сучасної мови, вклад письменників у розвиток української літературної.

Святковий захід допоміг підвищити самооцінку знавцям української мови й додав учасникам гарного настрою. Переможці урочисто отримали почесні грамоти та захоплені аплодисменти від однолітків.

Педагоги школи й надалі плануватимуть різноманітні заходи, щоб за допомогою вивчення рідної мови формувати в учнів національно свідому, духовно збагачену особистість, яка володітиме вміннями й навичками вільно, доцільно користуватися засобами рідної мови.

У рамках Тижня української мови в Бахмутській школі №18 ім. Дмитра Чернявського було проведено відкритий урок-вікторину до Дня української писемності та мови.У рамках Тижня української мови в Бахмутській школі №18 ім. Дмитра Чернявського було проведено відкритий урок-вікторину до Дня української писемності та мови.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально