Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 28 гостей.

Рекомендуємо

«Веселі старти»

Переглядів: 389
10-11-2017
«Веселі старти»

Згідно з планом спортивно-масових заходів центру фізичного здоров'я «Спорт для всіх», 9 листопада, на спортивно-оздоровчій базі стадіону «Металург», пройшли традиційні міські змагання «Веселі старти» серед учнів 4-5 класів ІІ етап.

Головною метою змагань було формування у дітей сталої традиції до занять фізичною культурою і спортом, залучення дітей до систематичних занять, підвищення мотивації, популяризації здорового способу життя, формування змістового дозвілля та зайнятості дітей.

На змаганнях були присутні: головний спеціаліст Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради - Наталія Радіонова, директор центру «Спорт для всіх» - Олексій Абакумов. 120 школярів з 12 загальноосвітніх шкіл Бахмутської міської ради взяло участь у цікавих і різноманітних естафетах з елементами баскетболу,  легкої атлетики, хокею. Хлопці та дівчата  показали свої вміння та навички, отримані на уроках фізичного виховання. Найбільш спритними, швидкими, кмітливими і дружними, а також показали свою відмінну підготовку стали учні:

  • І місце - ЗОШ № 10
  • ІІ місце - ЗОШ № 5
  • ІІІ місце - ЗОШ №9
  • Команда ЗОШ № 10 потрапила у ІІІ етап обласних зональних змаганнь.

Організатор змагань: центр «Спорт для всіх» та міський відділ освіти.

Спонсор змагань: Управління з питань  фізичної культури та спорту Бахмутської  міської ради нагородив  грамотами всіх учасників та Кубком чемпіонів змагань.

Вітаємо команди переможців і висловлюємо подяку вчителям підготували команди чемпіонів і призерів.

9 листопада, на спортивно-оздоровчій базі стадіону «Металург», пройшли традиційні міські змагання «Веселі старти» серед учнів 4-5 класів ІІ етап.9 листопада, на спортивно-оздоровчій базі стадіону «Металург», пройшли традиційні міські змагання «Веселі старти» серед учнів 4-5 класів ІІ етап.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально