Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 43 гостя.

Рекомендуємо

Презедент України

Відкрита першість КДЮСШ №2 з дзюдо

Переглядів: 460
13.11.2017 - 11:25
Відкрита першість КДЮСШ №2 з дзюдо

11 листопада 2017 року в легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» відбулася Відкрита першість с дзюдо КДЮСШ №2 Бахмутської міської ради.

У змаганнях прийняли участь 54 вихованця КДЮСШ№2 та спортсмени спортивних клубів нашого міста. Змагання проходили серед юнаків та дівчат у чотирьох вікових категоріях: наймолодші учасники – до 6 років, середня вікова група – до 8 та 9 років, і старша – до 11 років. Загалом, комплекти нагород були розіграні у 18 вагових категоріях. Змагання відбулися за діючими правилами дзюдо, ухваленими Європейськім Союзом Дзюдо на 2017 рік, та мали тренувально-навчальний характер. Цей захід дозволив ознайомити наймолодших учасників з системою проведення змагань, та виявити склад збірної міста на майбутні регіональні та обласні змагання. 

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської.

11 листопада 2017 року в легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» відбулася Відкрита першість с дзюдо КДЮСШ №2 Бахмутської міської ради. 11 листопада 2017 року в легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» відбулася Відкрита першість с дзюдо КДЮСШ №2 Бахмутської міської ради.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально