Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 126 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

«Територія пам’яті» в музеї

Переглядів: 347
17 Листопад, 2017 - 14:05
«Територія пам’яті» в музеї

16 листопада 2017 року науковими та фондовими співробітниками Бахмутського краєзнавчого музею, в рамках відкриття фондової виставки «Територія Пам’яті. Геноцид. Голодомор. Терор», був проведений захід до 80 роковин Великого терору та до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні.

В заході взяли участь учні 10-х класів загальноосвітньої школи № 18 імені Дмитра Чернявського та студенти історичного факультету Горлівського інститута іноземних мов.

Цей захід складався з декількох розділів: пішохідна екскурсія містами трагічних подій (будівля НКВД, будівля редакції газети «Кочегарка»), лекція за матеріалами виставки, читання художніх творів, перегляд відеофільму, виступ краєзнавця-переселенця Михайла Коротунова та розповідь молодої дослідниці – учениці 11 класу  Ганни Ричак.

16 листопада 2017 року науковими та фондовими співробітниками Бахмутського краєзнавчого музею, в рамках відкриття фондової виставки «Територія Пам’яті. Геноцид. Голодомор. Терор», був проведений захід до 80 роковин Великого терору та до Дня пам’яті жертв 16 листопада 2017 року науковими та фондовими співробітниками Бахмутського краєзнавчого музею, в рамках відкриття фондової виставки «Територія Пам’яті. Геноцид. Голодомор. Терор», був проведений захід до 80 роковин Великого терору та до Дня пам’яті жертв 16 листопада 2017 року науковими та фондовими співробітниками Бахмутського краєзнавчого музею, в рамках відкриття фондової виставки «Територія Пам’яті. Геноцид. Голодомор. Терор», був проведений захід до 80 роковин Великого терору та до Дня пам’яті жертв 16 листопада 2017 року науковими та фондовими співробітниками Бахмутського краєзнавчого музею, в рамках відкриття фондової виставки «Територія Пам’яті. Геноцид. Голодомор. Терор», був проведений захід до 80 роковин Великого терору та до Дня пам’яті жертв

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально