Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 162 гостя.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Концертний захід в молодіжному центрі «Перспектива»

Переглядів: 305
17 Листопад, 2017 - 14:12
Концертний захід в молодіжному центрі «Перспектива»

Розвиток інтелектуального та творчого потенціалу молоді є основним надзавданням молодіжного центру «Перспектива».

Напередодні Міжнародного Дня студента відбувся концерт чудового колективу, який вже давно відомий в Бахмуті та за його межами, кавер-бенду «ЧасЫ». Якісне звучання, оксамитовий вокал, приголомшливі гітарні соло та дуже розумні, зважені тексти подарували всім присутнім незабутні враження. Тепла, майже домашня атмосфера центру зробили вечір насиченим ароматами кави і дружньої бесіди. Маємо надію, що подібні вечори стануть традиційними в молодіжному центрі «Перспектива» - вільному просторі де генерується творча енергія нашої потужної молоді.

Напередодні Міжнародного Дня студента відбувся концерт чудового колективу, який вже давно відомий в Бахмуті та за його межами, кавер-бенду «ЧасЫ». Напередодні Міжнародного Дня студента відбувся концерт чудового колективу, який вже давно відомий в Бахмуті та за його межами, кавер-бенду «ЧасЫ». Напередодні Міжнародного Дня студента відбувся концерт чудового колективу, який вже давно відомий в Бахмуті та за його межами, кавер-бенду «ЧасЫ». Напередодні Міжнародного Дня студента відбувся концерт чудового колективу, який вже давно відомий в Бахмуті та за його межами, кавер-бенду «ЧасЫ». Напередодні Міжнародного Дня студента відбувся концерт чудового колективу, який вже давно відомий в Бахмуті та за його межами, кавер-бенду «ЧасЫ». Напередодні Міжнародного Дня студента відбувся концерт чудового колективу, який вже давно відомий в Бахмуті та за його межами, кавер-бенду «ЧасЫ». Напередодні Міжнародного Дня студента відбувся концерт чудового колективу, який вже давно відомий в Бахмуті та за його межами, кавер-бенду «ЧасЫ». Напередодні Міжнародного Дня студента відбувся концерт чудового колективу, який вже давно відомий в Бахмуті та за його межами, кавер-бенду «ЧасЫ».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально