Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 34 гостя.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Роботи з очищення прилеглих територій від снігу та льоду, їх посипання

Переглядів: 794
27 Листопад, 2017 - 08:46
Роботи з очищення прилеглих територій від снігу та льоду, їх посипання

До уваги суб'єктів господарювання cфери торговельного та побутового обслуговування!

Сьогодні, в настанням зимового періоду, що супроводжується поперемінним випадінням і таненням снігу, зниженням та підвищенням  температури навколишнього повітря, особливо гостро стоїть питання щодо  необхідності розчищення утворюваного при цьому снігового та крижаного покрову, посипання прилеглих до об'єктів територій.

Адже наледь, що утворюється на ділянках, прилеглих до магазинів, кафе, перукарень, аптек, а також на їх ганках та сходах, створює перешкоди для відвідування цих об'єктів, становить реальну загрозу здоров'ю і життю городян і гостей міста - в таких умовах ймовірність травмування досить велика.

У зв'язку з цим, згідно з Правилами благоустрою в Бахмуті  (затверджені рішенням міської ради від 24.07.2013 №6 / 41-744) усі власники приміщень, які використовуються для підприємницької діяльності (магазинів, тимчасових архітектурних споруд, ін.) зобов'язані в зимовий період здійснювати  роботи з очищення прилеглих територій від снігу та льоду, їх посипання (п. 2.4.7).

За недотримання Правил благоустрою територій населених пунктів у відношенні  посадових осіб, громадян-суб'єктів підприємницької діяльності передбачені штрафні санкції у розмірі від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення).


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально