Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 25 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Сучасні підходи до виховання національної гідності та патріотизму засобами музичної діяльності

Переглядів: 388
28.11.2017 - 07:05
Сучасні підходи до виховання національної гідності та патріотизму засобами музичної діяльності

Сучасні керівники музичні дошкільного закладу активно використовують у своїй практиці інтеграційний підхід до навчання, адже він дає змогу комплексно надавати дітям інформацію з різних галузей знань у їхній тісній взаємодії.

Інтеграційний підхід сприяє розвитку творчої активності дітей, їхнього асоціативного мислення, уяви та фантазії, спонукає проявляти власну допитливість та ініціативність, випробовувати себе в різних видах діяльності, як то співи, малювання, хореографія.

Проблемам інтеграції було присвячено методичне об’єднання для керівників музичних закладів дошкільної освіти міста Бахмута «Сучасні інтегровані підходи до виховання національної гідності та патріотизму засобами музичної діяльності», яке пройшло на базі дошкільного закладу №18 «Росинка».

Налаштуванню керівників музичних на плідну роботу сприяла ігрова вправа «Два чарівних предмети », яку провела практичний психолог Ельвіра Нестерова.

Вихователь-методист закладу Людмила Нимирська обговорила із слухачами питання «Інтегровані підходи в музичній діяльності», використовуючи метод «Инсерт» (INSERT), який сприяв осмисленому сприйняттю матеріалу, розвитку вміння аналізувати отриману інформацію.

Під час практичної частини присутні переглянули інтегровану музичну розвагу в старшій групі «Хай в серці кожної дитини живе любов до України», яку провела керівник музичний дошкільного закладу №18 Тетяна Шорохова.

Колеги відмітили спільну роботу всіх учасників освітнього процесу: педагогічний колектив закладу під керівництвом завідувача Ганни Єщенко, представників козацтва, Бахмутської школи мистецтв та вдале інтегрування музики з фізкультурою, доречно підібраний музичний репертуар, костюми дітей.

На засіданні відбулось знайомство з молодими спеціалістами, які продемонстрували свої здібності та професійні якості під час індивідуальної презентації.

Методичне об’єднання пройшло на позитивній, творчій ноті і допомогло учасникам вирішити актуальні питання з проблем інтеграції освітнього процесу в музичній діяльності.

 

Проблемам інтеграції було присвячено методичне об’єднання для керівників музичних закладів дошкільної освіти міста Бахмута «Сучасні інтегровані підходи до виховання національної гідності та патріотизму засобами музичної діяльності»Проблемам інтеграції було присвячено методичне об’єднання для керівників музичних закладів дошкільної освіти міста Бахмута «Сучасні інтегровані підходи до виховання національної гідності та патріотизму засобами музичної діяльності»Проблемам інтеграції було присвячено методичне об’єднання для керівників музичних закладів дошкільної освіти міста Бахмута «Сучасні інтегровані підходи до виховання національної гідності та патріотизму засобами музичної діяльності»Проблемам інтеграції було присвячено методичне об’єднання для керівників музичних закладів дошкільної освіти міста Бахмута «Сучасні інтегровані підходи до виховання національної гідності та патріотизму засобами музичної діяльності»

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально