Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 50 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Створимо соціальний простір, вільний від насильства!

Переглядів: 1066
29.11.2017 - 08:09
Створимо соціальний простір, вільний від насильства!

25 листопада стартувала Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства", яка триватиме до 10 грудня.

Дати акції символічно наголошують на зв’язку між насильством стосовно жінок та правами людей: 25 листопада – Міжнародний день проти насильства щодо жінок, 10 грудня – Міжнародний день прав людини. У цей шістнадцяти денний період входять й інші важливі для демократичної спільноти дати: 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день осіб з інвалідністю, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 9 грудня – міжнародний день боротьби з корупцією. 

Метою акції є привернення уваги громадськості до двох актуальних проблем: насильства в сім’ї та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ та громадських об’єднань з метою протистояння насильству, захисту прав жінок в Україні та формування ненасильницької ідеології в суспільстві. 

Артемівський МЦЗ приєднався до цієї акції, в рамках якої проводяться різноманітні заходи. 28 листопада центр зайнятості відвідала мобільна бригада з надання соціально-психологічної допомоги №22 Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я» у складі психолога Катерини Трубачової та соціального працівника Олени Поняк, фахівець із соціальної роботи Бахмутського ЦССМ Катерина Юдіна, заступник начальника відділу «Бахмутського бюро правової допомоги» Маргарита Дружиніна, а також державні виконавці Бахмутського МРВ державної виконавчої служби ГТУ юстиції у Донецькій області. 

Зустріч з 12 жінками, що перебувають на обліку в Артемівському МЦЗ, пройшла у формі соціального діалогу. Лейтмотивом зустрічі стала думка : «Не треба мовчати і миритися зі злом, яке руйнує життя!», якій був присвячений і численний роздатковий матеріал. Кожен з доповідачів наголошував, що будь-які форми насильства (у громадській чи приватній сферах) є порушенням прав людини, пропонував оптимальний механізм реагування як на спільні соціальні проблеми, так і на конкретну людську біду.


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально