Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 25 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Пріоритети діяльності обговорені на нараді завідувачів закладів дошкільної освіти м.Бахмута

Переглядів: 732
04.12.2017 - 06:53
Пріоритети діяльності обговорені на нараді завідувачів закладів дошкільної освіти м.Бахмута

Згідно з планом роботи Управління освіти Бахмутської міської ради на базі дошкільного навчального закладу комбінованого типу, ясел-садка №31 «Горобинка» відбулася чергова нарада завідувачів закладів дошкільної освіти, в ході якої були обговорені актуальні питання функціонування та розвитку дитячих установ.

На початку зустрічі Рязанцева Вікторія, спеціаліст І категорії з питань дошкільної освіти  здійснила аналіз стану управлінської діяльності щодо нормативності ведення керівником закладу дошкільної освіти ділової документації, акцентувала увагу присутніх на обов’язковому дотриманні вимог законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Примірної інструкції з діловодства в дошкільних навчальних закладах під час документування управлінської діяльності.

Стан виконання рекомендацій міської ПМПК у закладах дошкільної освіти для дітей з особливими освітніми потребами охарактеризувала завідувач Центру практичної психології та соціальної роботи Головко Вікторія, надала дієві рекомендації щодо підвищення якісного рівня діяльності вчителів-логопедів, вчителів-дефектологів, практичних психологів.

Про результати державної атестації дошкільного навчального закладу ясел-садка №27 «Зірочка» доповіла головний спеціаліст з питань дошкільної освіти Тетяна Коломак, повідомила про зміну форми державного нагляду у сфері дошкільної освіти на інституційний аудит у відповідності з вимогами Закону України «Про освіту».

Керівник дошкільного навчального закладу ясел-садка №36 «Теремок» Харитонова Олена звітувала про виконання плану заходів за результатами виїзного дня.

У ході наради керівники закладів дошкільної освіти були ознайомлені з інформацією про неблагополучну епідемічну ситуацію в районі, спалахи інфекційних захворювань, проведення моніторингу забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти, підпорядкованих Управлінню освіти, аналізом стану батьківської плати за харчування.

З усіх питань, що стояли на порядку денному, завідувачам дошкільних установ були надані конкретні доручення з метою підвищення якісного рівня управлінського супроводу реалізації державних вимог в сфері дошкільної освіти.

Відбулася чергова нарада завідувачів закладів дошкільної освіти, в ході якої були обговорені актуальні питання функціонування та розвитку дитячих установ.Відбулася чергова нарада завідувачів закладів дошкільної освіти, в ході якої були обговорені актуальні питання функціонування та розвитку дитячих установ.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально