Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 24 гостя.

Рекомендуємо

ExportUA

Укомплектовуємо вакансії на підприємстві!

Переглядів: 288
07.12.2017 - 07:54
Укомплектовуємо вакансії на підприємстві!

6 грудня 2017 року  відбувся «День відкритих дверей» на виробництві в Бахмутській філії ПАТ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ АСКО-ДОНБАС ПІВНІЧНИЙ». В заході взяли участь: директор Зінаїда Моренко, посадові особи Артемівського міського центру зайнятості та 10 шукачів роботи.

«Відкриваючи двері» перед запрошеними, директор установи розповіла, що страхова компанія з 1991 року забезпечує страховий захист фізичних та юридичних осіб. «СК АСКО ДС» стає дедалі більше і їй потрібні фахівці. Компанія запрошує професіоналів страхового бізнесу і тих, хто хоче випробувати себе в новій професії. Для роботи страховим агентом не важливий вік, освіта і досвід роботи. Більшість активно працюючих страхових агентів прийшли в компанію не маючи ні найменшого уявлення про страхування. Головне – це бажання заробляти, цілеспрямованість, енергійність, активна життєва позиція. Страхова компанія запрошує на роботу всіх бажаючих, готова прийняти студентів та інвалідів.

Запрошені на підприємство громадяни мали змогу отримати консультацію щодо умов та системи оплати праці, режиму роботи. Керівник філії наголосила, що перевагами роботи є можливість самому впливати на рівень заробітної плати та вільний графік роботи – можливість самостійно планувати свій робочий день.

Відвідувачі Дня відкритих дверей також отримали вичерпну інформацію щодо інноваційних послуг служби зайнятості та стану сучасного ринку праці м. Бахмут та Бахмутського району.

Як і усі інші подібні заходи День відкритих дверей в Бахмутській філії ПАТ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ АСКО-ДОНБАС ПІВНІЧНИЙ» було завершено взаємною подякою за співпрацю, адже зустріч пройшла насичено та змістовно. Маємо  сподівання що даний захід принесе неабияку користь в самореалізації  кожного учасника.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально