Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 43 гостя.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

У Бахмуті зафіксовано черговий акт вандалізму

Переглядів: 343
7 Грудень, 2017 - 10:05
У Бахмуті зафіксовано черговий акт вандалізму

7 грудня 2017 року на території нижньої частини Бахмутського міського парку культури та відпочинку невідомі особи скоїли акт вандалізму, в ході якого було зруйновано ​​дитячий майданчик «Тутті-Фрутті», який цього року оновили з нагоди Дня міста.

Раніше дитячий майданчик був занедбаний, але завдяки зусиллям небайдужих бахмутчан було відремонтовано і оздоблено гойдалки та гірки. Також в рамках оновлення на майданчику з’явилися дерев'яні казкові персонажі .

Але сьогодні вранці, йдучи на роботу  містяни виказували обурення, тому що фігури були вирвані з землі та розбиті постаменти, на яких вони були закріплені. За фактом пошкодження фігур у поліції зареєстроване звернення та проводяться дії по встановленню осіб, причетних до даного правопорушення.

Це вже не перший факт вандалізму у цьому році. У 2017 році була зруйнована зона відпочинку «Дарунок» на вул. Ювілейній, де були вкрадені гойдалки та декоративні елементи, викрадена зірка зі скверу Партизанської Слави, розбиті декоративні писанки біля стадіону «Металург», на набережній були пошкоджені ліхтарі, поступово розкрадається камінь з укріплень берегів річки. Також слід зазначити, що протягом року було розкрадено велику кількість зелених насаджень, які комунальні служби постійно відновлюють.

Жителі Бахмута бачать, скільки в місті створюється скверів, зелених кутків, зон відпочинку, але кожен, хто не байдужий до долі рідного міста повинен зберігати це все.

Бахмутська міська рада закликає повідомляти про такі протиправні дії у правоохоронні органи та не стояти осторонь протиправних дій, які здійснюються проти спільної власності нашої громади.

7 грудня 2017 року на території нижньої частини Бахмутського міського парку культури та відпочинку невідомі особи скоїли акт вандалізму, в ході якого було зруйновано дитячий майданчик «Тутті-Фрутті», який цього року оновили з нагоди Дня міста. 7 грудня 2017 року на території нижньої частини Бахмутського міського парку культури та відпочинку невідомі особи скоїли акт вандалізму, в ході якого було зруйновано дитячий майданчик «Тутті-Фрутті», який цього року оновили з нагоди Дня міста. 7 грудня 2017 року на території нижньої частини Бахмутського міського парку культури та відпочинку невідомі особи скоїли акт вандалізму, в ході якого було зруйновано дитячий майданчик «Тутті-Фрутті», який цього року оновили з нагоди Дня міста. 7 грудня 2017 року на території нижньої частини Бахмутського міського парку культури та відпочинку невідомі особи скоїли акт вандалізму, в ході якого було зруйновано дитячий майданчик «Тутті-Фрутті», який цього року оновили з нагоди Дня міста. У 2017 році була зруйнована зона відпочинку «Дарунок» на вул. Ювілейній, де були вкрадені гойдалки та декоративні елементи, викрадена зірка зі скверу Партизанської Слави, розбиті декоративні писанки біля стадіону «Металург»У 2017 році була зруйнована зона відпочинку «Дарунок» на вул. Ювілейній, де були вкрадені гойдалки та декоративні елементи, викрадена зірка зі скверу Партизанської Слави, розбиті декоративні писанки біля стадіону «Металург»У 2017 році була зруйнована зона відпочинку «Дарунок» на вул. Ювілейній, де були вкрадені гойдалки та декоративні елементи, викрадена зірка зі скверу Партизанської Слави, розбиті декоративні писанки біля стадіону «Металург»

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально