Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 87 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Професійне зростання вчителя або як досягти вершин педагогічної майстерності

Переглядів: 2135
12.12.2017 - 13:36
Професійне зростання вчителя або як досягти вершин педагогічної майстерності

«Сучасний український учитель — це носій освітніх суспільних змін в країні» - під таким гаслом у Бахмутському НВК №11 було проведено педагогічну раду у формі засідання клубу з теми «Сучасний учитель на шляху до вдосконалення».

Педагоги активно обговорювали актуальні питання професійного зростання вчителя в умовах реформування освітньої галузі, прийняття нових законодавчих нормативно-правових документів. Протягом засідання вчителі ознайомилися з інноваційними освітніми технологіями, такими як: персоналізоване навчання, сторітеллінг, стартап-челлендж, соціальне навчання, перевернутий клас, мобільне навчання. 
Заступник директора з науково-методичної роботи Олена Лавренко повідомила педагогам результати анкети «Готовність вчителя до впровадження інноваційних технологій навчання в НВП» та опитувальника щодо оцінювання професійних якостей. Учителі дізналися про оцінку своїх професійних якостей, яку отримали від учнів 8-11 класів.
Творчі групи презентували свої наробки з питання «Інноваційна діяльність педагогів – основний напрям реалізації модернізаційних реформ в освіті»  за технологією сторітеллінгу. Розповідаючи історії про різні категорії педагогів та їхнє ставлення до інновацій, виступаючі акцентували увагу на тому, що вчитель Бахмутського НВК постійно буде працювати над підвищенням рівня своєї професійної компетентності, щоб у результаті досягти вершин педагогічної майстерності, стати справжнім майстром своєї справи.

Професійне зростання вчителя або як досягти вершин педагогічної майстерностіПрофесійне зростання вчителя або як досягти вершин педагогічної майстерностіПрофесійне зростання вчителя або як досягти вершин педагогічної майстерності

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально