Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 19 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Відродження національних традицій у народних мистецтвах

Переглядів: 1650
12.12.2017 - 13:58
Відродження національних традицій у народних мистецтвах

У місті Бахмуті зібрались майстрині з декоративно-ужиткової творчості Донецької області на обласний семінар-практикум «Реалізація творчого потенціалу особистості в процесі відродження національних традицій в народних мистецтвах»

Перші дні зими були незвичайними для Бахмутського міського Центру дітей та юнацтва. Із всієї Донецької області зібрались майстрині з декоративно-ужиткової творчості на обласний семінар-практикум «Реалізація творчого потенціалу особистості в процесі відродження національних традицій в народних мистецтвах», який проводив у місті Бахмут Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості.
Декоративно-ужиткове мистецтво українського народу має прадавнє коріння. Українські промисли існували ще за доби Київської Русі, про що говорять історичні довідки й пам’ятки. 
Твори українського мистецтва, відображають художні традиції нації, світобачення, світосприйняття і художній досвід народу, зберігаючи історичну пам’ять. Народне мистецтво – це минуле, що живе в сьогоденні, спрямоване у майбутнє своєю мрією про небувалий світ. Це культура пам’яті народу, невід’ємна від найглибших спрямувань сучасності.
Отже, в практичній частині семінару, з метою збереження та примноження традицій українського народу, на майстер-класах з декоративно-ужиткової творчості, були використані стародавні українські техніки, такі як: вишивання стрічками, валяння вовни та виконання ляльки-мотанки.
Учасники семінару-практикуму залюбки вишили стрічками саше для сухих трав, зробили «Зимового гостя» у вигляді сніговика із вовни та без ножиць і голки виготовили ляльку «Берегиню» на щастя, добробут і довгий рід.
Під час обміну враженнями учасники семінару підкреслили, що саме на таких зустрічах з колегами  найціннішим і незамінним є спілкування та обмін досвідом через живе спілкування один з одним.
З великою вдячністю господарям, переповнені новими знаннями учасники семінару поїхали додому і на згадку повезли сувеніри, які зробили своїми руками.

Відродження національних традицій у народних мистецтвахВідродження національних традицій у народних мистецтвахВідродження національних традицій у народних мистецтвахВідродження національних традицій у народних мистецтвах

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально