Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 43 гостя.

Рекомендуємо

Учні Бахмутської школи №2 зустріли волонтерів Потягу Єднання «Труханівська Січ»

Переглядів: 304
22.12.2017 - 13:38
Учні Бахмутської школи №2 зустріли волонтерів Потягу Єднання «Труханівська Січ»

Десятий волонтерський Потяг Дружби та Єднання "Труханівска Січ" зупинився в Бахмуті. Частина делегації завітала до Бахмутської школи №2.

Метою Всеукраїнської акції Дружби та Єднання є спілкування з однолітками, відвідування історичних місць та культурних заходів, вшанування пам'яті борців за свободу держави. Вона ініційована волонтерами та громадськими активістами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної єдності.
Учні Бахмутської школи №2 радо зустріли своїх однолітків з Хмельниччини, Житомирщини, Харківщини, Вінниччини, Чернігівщини, привітавши гостей святковим концертом. При спілкування у більш тісному колі школярі з різних містечок України швидко порозумілися, знайшли спільні теми для розмови, деякі навіть обмінялися контактами для подальшого спілкування на відстані. 
Наприкінці зустрічі гостям подарували виготовлені власноруч сувеніри. Від імені всіх учасників Потягу «Труханівська Січ» до учнів та педагогів школи звернувся бунчужний потяга Андрій Петік, який подякував за теплий прийом та висловив надію на зустріч у майбутньому.

Учні Бахмутської школи №2 зустріли волонтерів Потягу Єднання «Труханівська Січ»Учні Бахмутської школи №2 зустріли волонтерів Потягу Єднання «Труханівська Січ»Учні Бахмутської школи №2 зустріли волонтерів Потягу Єднання «Труханівська Січ»

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально