Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 66 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Бахмутський міський голова Олексій Рева привітав ветеранів з нагоди свята Нового Року

Переглядів: 131
27 Грудень, 2017 - 12:55
Бахмутський міський голова Олексій Рева привітав ветеранів з нагоди свята Нового Року

27 грудня 2017 року в Бахмутському Клубі ветеранів відбулася традиційна зустріч міського голови Олексія Реви з представниками ветеранів праці, збройних сил та органів правопорядку з нагоди наступаючого свята Нового Року.

Всіх присутніх ветеранів з святами привітав Бахмутський міський голова Олексій Рева та зазначив, що незважаючи на поважний вік, ветерани як і раніше беруть активну участь в житті громади, передають свій безцінний професійний досвід, виступають в якості наставників молоді та є справжніми хранителями духовних і національних цінностей.

«Також в цей день хотів би від усієї душі привітати Пасічну Євгенію Василівну, яка сьогодні відзначає свій Ювілей! Прийміть щиру вдячність за те, що ви робили і робите для міста. Для молодих людей Ваш приклад є зразком справжнього служіння громаді.», - наголосив Олексій Рева та вручив ювілярці вітальну адресу з нагоди Дня Народження.

Бахмутський міський голова Олексій Рева привітав ветеранів з нагоди свята Нового РокуБахмутський міський голова Олексій Рева привітав ветеранів з нагоди свята Нового РокуБахмутський міський голова Олексій Рева привітав ветеранів з нагоди свята Нового РокуБахмутський міський голова Олексій Рева привітав ветеранів з нагоди свята Нового Року

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально