Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 25 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Епідемічна ситуація з грипу та ГРВІ.

Переглядів: 430
28.12.2017 - 13:50
Епідемічна ситуація з грипу та ГРВІ.

Бахмутська районна філія ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України» повідомляє, що на останьому ( 52-гому) тижні 2017 року  активність ГРВІ знизилась. Випадки захворювань грипом не реєструвались. 

Усього за тиждень у м. Бахмут захворіло на ГРВІ 128 осіб, з них 87 ( 68%) становлять діти. Показник захворюваності складає 16,7 на 10 тис. населення та не перевищує показника епідемічного порогу. У порівнянні з попереднім тижнем загальна кількість осіб, що захворіли, зменшилась на 10%. Серед дітей, у порівнянні з попереднім тижнем, захворюваність залишилась на такому ж рівні, у тому числі серед учнів шкіл зменшилась на 16,7%.
У  Бахмутському районі на 52 тижні захворіло на ГРВІ 239 осіб, з них 173 ( 80%) становлять діти. Показник захворюваності складає 26,7 на 10 тис. населення та не перевищує показника епідемічного порогу. У порівнянні з попереднім тижнем загальна кількість осіб, що захворіли, зменшилась на 14,2%. Серед дітей, у порівнянні з попереднім тижнем, захворюваність зменшилась на 12,8%, у тому числі серед учнів шкіл зменшилась на 13,6%.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально