Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 11 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

До відома споживачів КП “БАХМУТ-ВОДА”

Переглядів: 329
29.12.2017 - 10:20
До відома споживачів КП “БАХМУТ-ВОДА”

Інформація про затвердження проектів Постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), щодо встановлення тарифів на 2018 рік на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

28 грудня 2017 року НКРЕКП затвердила проекти наступних Постанов:

  1. Постанова «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 листопада 2015 року № 2868 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) суб’єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг», зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 11 січня 2016 року за №24/28154 (із змінами).

Згідно з цим проектом для КП «БАХМУТ-ВОДА» встановлено тариф для мешканців багатоквартирного житлового фонду та підприємств:

-         на послуги з централізованого постачання холодної води – 15,624 грн. за 1 куб. м з ПДВ;

-         на послуги з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 9,096 грн. за 1 куб. м з ПДВ.

Разом 24,72 грн. за 1 куб. м з ПДВ.

Ця постанова набирає чинності з дня наступного за днем її  опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті « Урядовий кур'єр».

З регуляторним актом можна ознайомитись на веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua

Згідно Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017 № 2119-VIII в тариф не включені витрати, пов’язані з обслуговуванням та повіркою загальнобудинкових та індивідуальних приладів обліку для мешканців багатоквартирного житлового фонду.

Після офіційного опублікування Постанови, КП «БАХМУТ-ВОДА» додатково проінформує споживачів про дату вступу нових тарифів в дію.

  1. Постанова «Про внесення змін до постанови НКРЕКП, від 16 червня 2016 року № 1141 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення», зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 20 липня 2016 року за № 995/29125 (зі змінами).

Згідно з цим проектом для КП «БАХМУТ-ВОДА» встановлено тариф для мешканців приватного сектору та підприємств:

-         на централізоване водопостачання – 14,916  грн. за 1 куб. м з ПДВ;

-         на  централізоване водовідведення споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення – 8,808 грн. за 1 куб. м з ПДВ;

Разом 23,724 грн. за 1 куб. м з ПДВ.

-         на  централізоване водовідведення споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення – 4,692 грн. за 1 куб. м з ПДВ.

Ця постанова набирає чинності з дня наступного за днем її  опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур'єр» .

 З регуляторним актом можна ознайомитись на веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua

Згідно Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017 № 2119-VIII в тариф не включені витрати, пов’язані з обслуговуванням та повіркою індивідуальних приладів обліку для мешканців приватного сектору.

Після офіційного опублікування Постанови, КП «БАХМУТ-ВОДА» додатково проінформує споживачів про дату вступу нових тарифів в дію.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально