Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 36 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Новорічні спортивні канікули

Переглядів: 387
04.01.2018 - 11:24
Новорічні спортивні канікули

У дні шкільних канікул з метою організації здорового і цікавого дозвілля, придбання змагального досвіду, а також створення дружного спортивного колективу, в спортивних школах і клубах Бахмута проводяться Новорічні змагання, турніри, дитячі ранки.

29 грудня новорічні заходи для своїх вихованців в легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» проводили тренери КДЮСШ№2 Бахмутської міської ради та спортивних клубів. Відкрита першість з дзюдо серед 66 хлопчиків та дівчаток від 6 до 14 років продемонструвала батькам та усім запрошеним яки вміння та навики придбали юні спортсмени за період навчання та тренувань. Загалом, комплекти нагород були розіграні у 24 вагових категоріях. «Новорічний тайфун на татамі» став яскравим завершенням року для юних дзюдоїстів нашого міста та їх батьків. Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами. Окремо було нагороджено спортсменів «За найкращу техніку» та «За волю до перемоги».

Також новорічні турніри на призи Управління з питань фізичної культури та спорту провели відділення з  волейболу КДЮСШ №1 Свої здобутки на тренувальних заняттях у спортивній школі показували понад 70 хлопчиків та дівчаток - юних волейболістів. Технічна підготовка не у всіх спортсменів була добра. Але відчувалось по настрою на матчі, віддачі у ігрових моментах,  що за цім діло не стане, бо для них волейбол це найкраща гра. 

Солодкі призи та календарі волейбольного клубу «Бахмут» стали приємним фіналом для всіх учасників змагань.

У дні шкільних канікул з метою організації здорового і цікавого дозвілля, придбання змагального досвіду, а також створення дружного спортивного колективу, в спортивних школах і клубах Бахмута проводяться Новорічні змагання, турніри, дитячі ранки. У дні шкільних канікул з метою організації здорового і цікавого дозвілля, придбання змагального досвіду, а також створення дружного спортивного колективу, в спортивних школах і клубах Бахмута проводяться Новорічні змагання, турніри, дитячі ранки. У дні шкільних канікул з метою організації здорового і цікавого дозвілля, придбання змагального досвіду, а також створення дружного спортивного колективу, в спортивних школах і клубах Бахмута проводяться Новорічні змагання, турніри, дитячі ранки. У дні шкільних канікул з метою організації здорового і цікавого дозвілля, придбання змагального досвіду, а також створення дружного спортивного колективу, в спортивних школах і клубах Бахмута проводяться Новорічні змагання, турніри, дитячі ранки.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально