Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 94 гостя.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Новорічний ранок «Загадай бажання»

Переглядів: 67
4 Січень, 2018 - 16:42
Новорічний  ранок «Загадай бажання»

Весело та цікаво проходять зимові канікули у Бахмутському міському центрі дітей та юнацтва

На початку січня для вихованців гуртків, кімнат школярів та учнів шкіл міста в Бахмутському Центрі дітей та юнацтва відбувся святковий новорічний ранок «Загадай бажання». Разом з казковими персонажами Кроликом, Білкою, Санта Клаусом та Снігуронькою діти поринули у вихор танців, ігор, естафет та різноманітних розваг.
У невимушеній обстановці вихованці проявили свої найкращі якості: злагодженість, дружелюбність і активність. Для батьків та гостей свята студія сучасної музики, вихованці гуртків «Дзвінка капель» та «Кристал» подарували свої найкращі номери, за що отримали бурні овації від присутніх.
Завдяки сучасній постановці свята молодій команді педагогів Центру вдалося знайти спільну мову з дітьми будь-якого віку.
На заході панувала атмосфера невимушеності, позитиву та святкового настрою. Усі присутні залишилися задоволені, як маленькі, так і дорослі

Новорічний  ранок «Загадай бажання»Новорічний  ранок «Загадай бажання»Новорічний  ранок «Загадай бажання»Новорічний  ранок «Загадай бажання»

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально