Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 27 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Новорічні спортивні канікули

Переглядів: 600
09.01.2018 - 15:01
Новорічні спортивні канікули

У дні шкільних канікул в легкоатлетичному манежі стадіону Металург, відділення рукопашного бою "Бусі-До" СК «Мангуст» м. Бахмута, проводило III відкритий НОВОРІЧНИЙ ТУРНІР з карате (JKA WF).

Понад сто учасників турніру в безкомпромісній боротьбі виборювали пальму першості на татамі. Змагання проходили в розділах: командне ката, індивідуальне ката, індивідуальне куміте, командне куміте. Було розіграно 30 комплектів медалей і 7 кубків в рамках спортивної програми турніру.

В результаті запеклої боротьби місця в турнірній таблиці розподілилися наступним чином: в загальному командному заліку 1 місце завоювали ОРБ "Бусі-До" г.Бахмут, 2 місце з / к " 'ТЕЦЕ РЮ" м. Слов'янськ, м. Краматорськ, 3 місце з / к "КАЙЗЕН" м. Краматорськ.

МОЛОДЦІ !!! МИ ВАМИ ПИШАЄМОСЯ !!! ТАК ТРИМАТИ !!!

У дні шкільних канікул в легкоатлетичному манежі стадіону Металург, відділення рукопашного бою "Бусі-До" СК «Мангуст» м. Бахмута, проводило III відкритий НОВОРІЧНИЙ ТУРНІР з карате (JKA WF). У дні шкільних канікул в легкоатлетичному манежі стадіону Металург, відділення рукопашного бою "Бусі-До" СК «Мангуст» м. Бахмута, проводило III відкритий НОВОРІЧНИЙ ТУРНІР з карате (JKA WF). У дні шкільних канікул в легкоатлетичному манежі стадіону Металург, відділення рукопашного бою "Бусі-До" СК «Мангуст» м. Бахмута, проводило III відкритий НОВОРІЧНИЙ ТУРНІР з карате (JKA WF). У дні шкільних канікул в легкоатлетичному манежі стадіону Металург, відділення рукопашного бою "Бусі-До" СК «Мангуст» м. Бахмута, проводило III відкритий НОВОРІЧНИЙ ТУРНІР з карате (JKA WF). У дні шкільних канікул в легкоатлетичному манежі стадіону Металург, відділення рукопашного бою "Бусі-До" СК «Мангуст» м. Бахмута, проводило III відкритий НОВОРІЧНИЙ ТУРНІР з карате (JKA WF). У дні шкільних канікул в легкоатлетичному манежі стадіону Металург, відділення рукопашного бою "Бусі-До" СК «Мангуст» м. Бахмута, проводило III відкритий НОВОРІЧНИЙ ТУРНІР з карате (JKA WF). У дні шкільних канікул в легкоатлетичному манежі стадіону Металург, відділення рукопашного бою "Бусі-До" СК «Мангуст» м. Бахмута, проводило III відкритий НОВОРІЧНИЙ ТУРНІР з карате (JKA WF).

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально