Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 27 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Підсумки Кубку Донецької області з легкої атлетики

Переглядів: 873
09.01.2018 - 15:05
Підсумки Кубку Донецької області з легкої атлетики

27 грудня у бахмутському легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» відбувся Кубок Донецької області з легкої атлетики.

У змаганнях взяли участь команди з багатьох міст Донецької та Луганської областей: Бахмуту, Констянтинівки, Торецька, Мирнограда, Сєвєродонецька, Слов’янська, Краматорська, Лисичанська, Дружківки, Кремінної та Рубіжне. Також Житомирської та Київської областей.

У фінальних забігах серед чоловіків на 60м перемогу здобув Кривошанов Олексій (6.8h). На дистанції 300м кращий результат показав Винничук Євген (35.8h). У бігу на 1000м першу сходинку посів Лисенко Андрій (2:40.2h). Чемпіоном фінального забігу на 3000м став Артем Алфімов (8:36.6h).  У змагання зі спортивної ходьби на 5000м розгорнулася найсправжня боротьба, однак першу сходинку посів Дмитренко Руслан (19:54.3h), дворазовий срібний призер Універсіади у Казані, володар кубка Світу 2014 року. Найкращим серед стрибунів з жердиної став Поліщук Микита(4.20м). Серед жінок у бігу на 1000м перемогу виборола Коваль Катерина (2:52.9h). У фінальних забігах дистанції 60м найкращою стала Коновалова Євгенія (7.6h). Хусаінова Дар’я (24:21.1h) була перша в  спортивній ходьбі на 5000м . Аліна Шух здобула перемогу в своєму не стандартному виді потрійному стрибку (12.38м), також у довжині (5.79м) та у штовханні ядра(13.58м). Протоколи  змагань та особові рахунки можна подивитися на сайті федерації легкої атлетики.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

27 грудня у бахмутському легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» відбувся Кубок Донецької області з легкої атлетики.27 грудня у бахмутському легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» відбувся Кубок Донецької області з легкої атлетики.27 грудня у бахмутському легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» відбувся Кубок Донецької області з легкої атлетики.27 грудня у бахмутському легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» відбувся Кубок Донецької області з легкої атлетики.27 грудня у бахмутському легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» відбувся Кубок Донецької області з легкої атлетики.27 грудня у бахмутському легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» відбувся Кубок Донецької області з легкої атлетики.27 грудня у бахмутському легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» відбувся Кубок Донецької області з легкої атлетики.27 грудня у бахмутському легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» відбувся Кубок Донецької області з легкої атлетики.27 грудня у бахмутському легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» відбувся Кубок Донецької області з легкої атлетики.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально