Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 131 гість.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Новорічні свята для дітей з багатодітних сімей

Переглядів: 36
10 Січень, 2018 - 08:56
Новорічні свята для дітей з багатодітних сімей

4 січня  в Бахмутському міському центрі культури і дозвілля імені Євгена Мартинова відбулась грандіозна циркова вистава для дітей з багатодітних сімей. Хлопчики та дівчатка отримали масу позитивних емоцій та солодкі подарунки.

З Новорічними та Різдвяними святами дітей з багатодітних сімей традиційно привітав Бахмутський благодійний фонд «ДАР». Виставу для дітей було організовано завдяки Фонду, Управлінню молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради і творчім колективам МЦКтаД імені Є. Мартинова.

Діти завітали у світ новорічних свят і познайомилися з казковими героями, подивилися захоплюючу циркову виставу, взяли участь в конкурсах, а в кульмінації свята кожна дитина отримала солодкий подарунок від засновника Фонду «ДАР» Дмитра Реви.

4 січня в Бахмутському міському центрі культури і дозвілля імені Євгена Мартинова відбулась грандіозна циркова вистава для дітей з багатодітних сімей. 4 січня в Бахмутському міському центрі культури і дозвілля імені Євгена Мартинова відбулась грандіозна циркова вистава для дітей з багатодітних сімей. 4 січня в Бахмутському міському центрі культури і дозвілля імені Євгена Мартинова відбулась грандіозна циркова вистава для дітей з багатодітних сімей. 4 січня в Бахмутському міському центрі культури і дозвілля імені Євгена Мартинова відбулась грандіозна циркова вистава для дітей з багатодітних сімей. 4 січня в Бахмутському міському центрі культури і дозвілля імені Євгена Мартинова відбулась грандіозна циркова вистава для дітей з багатодітних сімей. 4 січня в Бахмутському міському центрі культури і дозвілля імені Євгена Мартинова відбулась грандіозна циркова вистава для дітей з багатодітних сімей. 4 січня в Бахмутському міському центрі культури і дозвілля імені Євгена Мартинова відбулась грандіозна циркова вистава для дітей з багатодітних сімей. 4 січня в Бахмутському міському центрі культури і дозвілля імені Євгена Мартинова відбулась грандіозна циркова вистава для дітей з багатодітних сімей. 4 січня в Бахмутському міському центрі культури і дозвілля імені Євгена Мартинова відбулась грандіозна циркова вистава для дітей з багатодітних сімей. 4 січня в Бахмутському міському центрі культури і дозвілля імені Євгена Мартинова відбулась грандіозна циркова вистава для дітей з багатодітних сімей. 4 січня в Бахмутському міському центрі культури і дозвілля імені Євгена Мартинова відбулась грандіозна циркова вистава для дітей з багатодітних сімей.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально