Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 25 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Свято для дітей з клубу «Промінчик»

Переглядів: 67
10 Січень, 2018 - 09:01
Свято для дітей з клубу «Промінчик»

Напередодні Різдвяних свят у Бахмутському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулось свято для дітей з інвалідністю, які відвідують дитячий клуб «Промінчик».

З новорічними святами дітей прийшли привітати яскравою виставою і танцями вихованці дитячого садка № 25 «Дзвіночок». Благодійний фондом «Дар» привітав дітей солодкими подарунками.

Немає нічого приємнішого від результату доброї  справи, як весела посмішка дітлахів. Велике щастя бачити, як блищать очі дітей. Ще більш приємно, коли ми можемо щось зробити для того, щоб дарувати радість тим, хто так потребує нашої турботи та любові.

Напередодні Різдвяних свят у Бахмутському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулось свято для дітей з інвалідністю, які відвідують дитячий клуб «Промінчик». Напередодні Різдвяних свят у Бахмутському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулось свято для дітей з інвалідністю, які відвідують дитячий клуб «Промінчик». Напередодні Різдвяних свят у Бахмутському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулось свято для дітей з інвалідністю, які відвідують дитячий клуб «Промінчик». Напередодні Різдвяних свят у Бахмутському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулось свято для дітей з інвалідністю, які відвідують дитячий клуб «Промінчик». Напередодні Різдвяних свят у Бахмутському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулось свято для дітей з інвалідністю, які відвідують дитячий клуб «Промінчик».

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально