Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 117 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

«Слідувати моді смішно, а не слідувати - нерозумно»

Переглядів: 137
10 Січень, 2018 - 09:37
«Слідувати моді смішно, а не слідувати - нерозумно»

У Бахмутському МЦДЮ відбулась програма для підлітків «Модний вирок»

У Бахмутському міському Центрі дітей та юнацтва відбулась програма для підлітків «Модний вирок», де вихованці вели розмову про моду, стиль та смак.

Девізом програми, як у її телевізійній версії, стало: «Слідувати моді смішно, а не слідувати - нерозумно». Героїнями стали дівчата-вихованці кімнат школярів «Дружба» та «Бригантина», які презентували свій образ двічі: перший раз – за власним уявленням про свій бездоганний образ, другий раз – після врахування рекомендацій стилістів, якими стали вихованці театру мод «Моді Юн».

На подіум по черзі вивозили вішалки з речами з власного гардеробу учасниць. Модний експерт робив оцінку одягу та надавав поради щодо модних образів. Наступним етапом було перевтілення та завершення образу починаючими стилістами, перукарями та візажистами.

Вирішальний вирок про зовнішні перетворення виніс модний експерт, в ролі якого була студентка Київського університету культури та мистецтв Дар’я Панченко.

Таким чином, учасниці мали змогу знайти свій ідеальний образ за допомогою грамотного підбору гардеробу, макіяжу та зачіски.

 

У Бахмутському міському Центрі дітей та юнацтва відбулась програма для підлітків «Модний вирок», де вихованці вели розмову про моду, стиль та смак. У Бахмутському міському Центрі дітей та юнацтва відбулась програма для підлітків «Модний вирок», де вихованці вели розмову про моду, стиль та смак. У Бахмутському міському Центрі дітей та юнацтва відбулась програма для підлітків «Модний вирок», де вихованці вели розмову про моду, стиль та смак.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально