Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 17 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Вулицями старовинного міста Львова

Переглядів: 142
10.01.2018 - 07:41
Вулицями старовинного міста Львова

Кажуть, він схожий на Відень або Краків, що в ньому є щось від Праги, а собори подібні до римських. Можливо, так воно і є, бо Львів - особливий.

Під час зимових канікул старшокласники Бахмутського НВК №11 на чолі з учителем Наталею Шовкопляс відвідали культурну столицю України – місто Львів.

Центральний історичний ансамбль Львова - це величезний архітектурний музей під відкритим небом, який нараховує понад 2000 історичних, архітектурних та культурних пам'яток. Після численних екскурсій в учнів було багато вільного часу, протягом якого вони мали змогу самостійно дослідити їх.

Місто ніби завмерло в часі: старі будинки, що тісняться між собою, демонструючи дивовижні фасади; затишні вулички, вимощені бруківкою; чарівні ліхтарі створюють неповторні відчуття подорожі в часі років на сто-двісті назад. Де-не-де можна зустріти вуличних музиків, жінок, переодягнених у костюми старомодних пані, ремісників.

Школярів дуже вразили маленькі затишні крамниці, майстерні, кав’ярні, які розкидані тут у неймовірній кількості. Від загадкових кавових «копалень» до таємничої «Криївки» віє неповторною атмосферою затишку.

Учні відвідали більшість відомих пам'яток міста Лева. Змогли пізнати життя селян, що жили тут задовго до нас, та навіть постріляти з автентичного лука в Шевченківському гаю, насолодитися красою й величчю багатьох храмів, серед яких: Домініканський та Бернардинський собори, собор Святого Юра. Діти відвідали Високий Замок - старий парк на горі, що височить над містом, з руїнами старовинного замку і оглядовим майданчиком з мальовничими краєвидами.

Найкрасивіший Львів саме після заходу сонця. Увечері запалюються численні ліхтарі, створюючи теплу, затишну атмосферу. Аромати шоколаду, янголи, різдвяні ялинки, новорічні пісні - це все створювало новорічний настрій.

Як з’ясувалося, у Львові можна загадати бажання кількома способами: потерти носа й пальця пам’ятника художнику Никифору Дровняку, сісти за стіл переговорів із винахідником Яном Зехом, кинути монетку в капелюх сажотруса або потерти грошовий мішечок маленькому батярику, що сховався в одному з вірменських двориків. Тож юні мандрівники загадали кожен про своє заповітне, нехай воно обов’язково здійсниться!

Сподіваємося, що ця зимова екскурсія учнів НВК №11 дасть початок гарній традиції відвідувати дивовижні міста України.

Під час зимових канікул старшокласники Бахмутського НВК №11 на чолі з учителем Наталею Шовкопляс відвідали культурну столицю України – місто Львів.Під час зимових канікул старшокласники Бахмутського НВК №11 на чолі з учителем Наталею Шовкопляс відвідали культурну столицю України – місто Львів.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально