Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 22 гостя.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Дозвілля на канікулах

Переглядів: 190
10.01.2018 - 07:52
Дозвілля на канікулах

Для вихованців Бахмутського Центру дітей та юнацтва та кімнат школярів на канікулах були організовані різнопланові заходи з урахуванням вікових категорій.

Напередодні Різдва для молодших вихованців Центру в міському басейні «Дельфін» були проведені водні естафети. Змагання були організовані для дітей, які ще не навчилися плавати, але дуже полюбляють бавитися на воді. Доки старші діти плавали у великому басейні, малі завзято змагалися, виконуючи різні естафети навипередки. Дружно й весело перемогла дружба. Маленькі плавці отримали грамоти за участь у естафетах та солодкі призи.

Для гуртківців і вихованців кімнат школярів старшої вікової категорії пройшла гра «Щурячі перегони», яку вже другий рік поспіль організовують у Центрі за участі волонтерів. Під час цікавої гри підлітки відточували різні комунікативні навички: вміння відстоювати свою точку зору, переконливо вести ділові переговори, що неодмінно стане їм у нагоді в реальному житті.

Гра тривала майже п’ять годин із перервами на брейк-каву. Під час яких учасники активно обговорювали свої успіхи та невдачі. Вихованці з захопленням взяли участь у заході, а по закінченню запланували провести схожі змагання на весняних канікулах.

Для вихованців Бахмутського Центру дітей та юнацтва та кімнат школярів на канікулах були організовані різнопланові заходи з урахуванням вікових категорій. Для вихованців Бахмутського Центру дітей та юнацтва та кімнат школярів на канікулах були організовані різнопланові заходи з урахуванням вікових категорій.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально