Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 112 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

«Засяяла Різдвяна Зірка»

Переглядів: 181
10 Січень, 2018 - 13:54
«Засяяла Різдвяна Зірка»

Святкування Різдва в дитячому садочку №40 «Посмішка» м.Бахмута

Багата зима на свята, український народ – на звичаї та обряди. Здавна в народі малі й дорослі чекали святок, що починаються з Різдва та закінчуються Водохрещем.

Швидко плине час… Тільки-но ми відсвяткували Новий рік, яскравий, веселий та щедрий на подарунки - а ось і свято Різдва, святкування якого стало традиційним в дошкільному навчальному закладі №40 «Посмішка» м.Бахмута.

Під час свята діти інсценували веселі народні звичаї – ходили від хати до хати з Різдвяною Зіркою в яскравому вбранні, з кумедною козою, виконуючи жартівливі колядки та звеселяючи господарів грою на музичних інструментах. А яка смачна святкова кутя - у кожної господарки вона своя – яблучка, тертий мак та горішки, усім дітям на потішки.

На новорічні свята на небі запалюється велика кількість маленьких зірочок, погляньте на них та загадайте свої маленькі бажання. Нехай Різдвяна Зірка робить ваше життя світлим, радісним, та запалить іскорку щастя у ваших серцях. Бажаємо всім здоров’я та здійснення всіх мрій!

Святкування Різдва в дитячому садочку №40 «Посмішка» м.БахмутаСвяткування Різдва в дитячому садочку №40 «Посмішка» м.Бахмута

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально