Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 15 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Заходи, присвячені 100-річчю пам’яті Героїв Крут у Бахмутській школі №5

Переглядів: 2218
26.01.2018 - 09:32
Заходи, присвячені 100-річчю пам’яті Героїв Крут у Бахмутській школі №5

З метою формування почуття патріотизму, поваги до історії держави, а також розвитку інтересу учнів до подій минулих років, які вплинули на основні процеси державотворення в Україні протягом першого півріччя у Бахмутській школі №5 з профільним навчанням проводились відповідні заходи. Серед них – заходи, присвячені Українській революції. Особлива увага приділяється знаменній даті Дня пам’яті героїв битви під Крутами -29 січня.

Гуртківці «Живи за правилами» під керівництвом учителя історії Тетяни Пузікової підготували та провели ряд заходів, у ході яких розповіли іншим учням про патріотизм студентів Київського університету імені Святого Володимира, які незважаючи на молодий вік стали на захист самостійної України. Діти дізналися, що саме під час цієї революції відбулася трагічна подія, яка вплинула на свідомість багатьох українців – це битва на станції Крути.
Для школярів також було проведено інформаційні хвилинки «Події революції» під час уроків історії. У шкільній бібліотеці учні 10-х класів відвідали виставку історичної літератури, присвячену цій тематиці, переглянули документальні відеофільми та обговорили питання патріотизму героїв битви під Крутами за круглим столом «Відданість рідній землі».

Заходи, присвячені 100-річчю пам’яті Героїв Крут у Бахмутській школі №5Заходи, присвячені 100-річчю пам’яті Героїв Крут у Бахмутській школі №5

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально