Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 22 гостя.

Рекомендуємо

Верховна рада України

У Школы мистецтв відбувся концерт «Мрія про Україну», присвячений Дню Соборності України

Переглядів: 159
29 Січень, 2018 - 14:08
У Школы мистецтв відбувся концерт «Мрія про Україну», присвячений Дню Соборності України

25 січня 2018 року у концертній залі Школи мистецтв міста Бахмута відбувся концерт шкільної філармонії «Мрія про Україну», присвячений Дню Соборності України.

Зі словами привітання виступила директор Школи мистецтв Гринь Євгенія Василівна. Також вона нагадала, що рідній Школі у цьому році виповнилося 115 років та побажала й надалі храму мистецтв талановитих учнів, злагоди і процвітання.

Концертна програма філармонії була підібрана з яскравих музичних номерів за участю творчих колективів і солістів Школи мистецтв. Учні та викладачі школи намагалися поєднати музику, поезію, живопис у єдиний образ, який одухотворяє любов до рідного краю, до рідної землі, до нашої країни. Представлені в залі роботи учнів художнього відділення додавали заходу святковості і національного колориту.

Концерт розпочався з Гімну України, який урочисто і пафосно пролунав у виконанні народного аматорського колективу камерного хору «Елегія». Свою майстерність слухачам подарував зразковий дитячий колектив оркестр народних інструментів під керівництвом Олександра Шаповалова, натхненно виконавши «Молитву» М.Гайворонського та «Парафраз на теми українських пісень». Ліричну ноту в концертну програму внесли виступи юних музикантів Железняка Олексія, Вороненко Олександра, Якущенко Марини, Коваленко Ігора, вокального ансамблю «Карамель», вокального тріо – Шевченко Анастасії, Разумовської Катерини, Філатової Вероніки. Бадьоро та весело пролунали запальні звуки українського народного танцю «Казачок» у виконанні фортепіанного ансамблю «Рандеву» (Наталія Коломойцева – Світлана Титова).

Мелодії героїчного минулого України у «Поемі-легенді» В.Косенка у виконанні Ганні Кодоли слухачі сприймали із задоволенням, затамувавши подих. Натхненно і співуче прозвучали і українська народна пісня «Ой, чий то кінь стоїть» ( камерний хор «Елегія», керівник Галина Костанда), і авторська – О.Петриненко «Україна» (ансамбль «Дивертисмент», керівник Олена Москальова, солістка Ольга Богданова).

На завершення ведучі побажали всім присутнім мирного неба, добра, щастя, злагоди, а головне – глибокої віри у гідне майбутнє нашої України. Сподіваємось, що філармонічний концерт став певним внеском у скарбничку нашої духовної пам’яті і національної спадщини країни та залишив у всіх присутніх святковий настрій і приємні враження.

25 січня 2018 року у концертній залі Школи мистецтв міста Бахмута відбувся концерт шкільної філармонії «Мрія про Україну», присвячений Дню Соборності України. 25 січня 2018 року у концертній залі Школи мистецтв міста Бахмута відбувся концерт шкільної філармонії «Мрія про Україну», присвячений Дню Соборності України. 25 січня 2018 року у концертній залі Школи мистецтв міста Бахмута відбувся концерт шкільної філармонії «Мрія про Україну», присвячений Дню Соборності України. 25 січня 2018 року у концертній залі Школи мистецтв міста Бахмута відбувся концерт шкільної філармонії «Мрія про Україну», присвячений Дню Соборності України. 25 січня 2018 року у концертній залі Школи мистецтв міста Бахмута відбувся концерт шкільної філармонії «Мрія про Україну», присвячений Дню Соборності України. 25 січня 2018 року у концертній залі Школи мистецтв міста Бахмута відбувся концерт шкільної філармонії «Мрія про Україну», присвячений Дню Соборності України. 25 січня 2018 року у концертній залі Школи мистецтв міста Бахмута відбувся концерт шкільної філармонії «Мрія про Україну», присвячений Дню Соборності України. 25 січня 2018 року у концертній залі Школи мистецтв міста Бахмута відбувся концерт шкільної філармонії «Мрія про Україну», присвячений Дню Соборності України. 25 січня 2018 року у концертній залі Школи мистецтв міста Бахмута відбувся концерт шкільної філармонії «Мрія про Україну», присвячений Дню Соборності України. 25 січня 2018 року у концертній залі Школи мистецтв міста Бахмута відбувся концерт шкільної філармонії «Мрія про Україну», присвячений Дню Соборності України. 25 січня 2018 року у концертній залі Школи мистецтв міста Бахмута відбувся концерт шкільної філармонії «Мрія про Україну», присвячений Дню Соборності України.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально