Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"

Головне управління пенсійного фонду України


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 34 гостя.

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Керівники закладів освіти визначили напрямки роботи на 2018 рік

Переглядів: 2627
30.01.2018 - 09:36

26 січня 2018 року відбулося засідання колегії Управління освіти Бахмутської міської ради  під головуванням начальника Марини Рубцової.

На початку роботи начальник Управління освіти Марина Рубцова  нагородила дипломами Управління освіти переможців міського етапу конкурсу патріотичного календаря «Знай історію, плекай майбутнє», а саме: за 1 місце  - колектив школи №10, 2 місце – школи № 12, 3 місце  – школи №2, №5. Дипломи учасників конкурсу отримали школи № 4, №24.

Також були відзначені переможці ІІІ обласного конкурсу благодійницьких акцій, присвячених Дню св. Миколая - учнівські колективи шкіл №4 та №5.

 На порядок денний винесено питання про затвердження планів роботи Управління освіти, міського методичного кабінету, Центру практичної психології та соціальної роботи Управління освіти Бахмутської міської ради на 2018 рік.

Заступник начальника Управління освіти Оксана Карпець ознайомила присутніх із основними положеннями та розділами плану роботи Управління освіти Бахмутської міської ради на 2018 рік, визначила пріоритетні напрямки роботи Управління освіти та довела до відома присутніх питання, які розглядатимуться на засіданнях колегії та семінарах керівників закладів освіти.

Також вона звернула увагу керівників на те, що з метою організації чіткої роботи по реалізації одного з пріоритетних аспектів діяльності на цей рік – створення фундаменту успішного навчання дитини в умовах Нової української школи, до плану вміщено Етапи впровадження Нової української школи, а з метою впровадження інклюзивного навчання в закладах освіти розроблено  Етапи поступової підготовки до створення необхідних умов для надання інклюзивної освіти з вересня 2018 року.

Заступник начальника ознайомила присутніх із впровадженням нових форм роботи, а саме: Дні оперативного моніторингу, Дні управлінських практик, виїзні прийоми громадян спеціалістами Управління на базі закладів освіти.

Завідувач міського методичного кабінету Тетяна Донченко, завідувач Центру практичної психології та соціальної роботи Вікторія Головко окреслили основні напрямки роботи, які зазначено в планах роботи міського методичного кабінету та Центру практичної психології та соціальної роботи на 2018 рік.

З питання щодо затвердження Заходів щодо реалізації Проектів Програми розвитку освіти на території м.Бахмута на 2017-2020 роки виступила заступник начальника Оксана Карпець.

Вона нагадала присутнім, що мета Програми - підвищення якості освіти, яка  поєднує розвиток особистих якостей людини, якість освітніх послуг та якість освітнього середовища. Програма передбачає реалізацію 17 цільових проектів за 5 напрямками. Було зазначено, що загальні напрямки роботи Проекту конкретизовано, визначено заходи, їх учасників, відповідальних (в т.ч. й конкретні заклади освіти) та терміни проведення кожного заходу, форми роботи, організації відповідних процесів. 

Далі Оксана Карпець ознайомила присутніх із Заходами деяких Проектів, а саме: «Громадсько-державне управління освітою на засадах децентралізації», «Нове освітнє середовище»,  «Нова українська школа», «Освіта дітей з особливими освітніми потребами», «Учнівське самоврядування», «Освіта та духовний розвиток», «Єдиний простір: освітня взаємодія регіонів», «Європейський вимір в освіті. Розширення мережі співпраці», «Партнери в часи змін: обміни в освіті, навчання за кордоном» тощо.

За підсумками оперативного моніторингу стану ведення класних журналів за підсумками І семестру, який було проведено у закладах загальної середньої освіти №1, №12, №18, знайомила присутніх головний спеціаліст Анна Артюхіна.

Вона зазначила, що головною метою відвідування закладів було вивчення стану виконання  вказівок до ведення класних журналів, які визначені Інструкцією з ведення журналу, оформлення оцінювання за І семестр поточного навчального року та здійснення  шкільного контролю адміністрації за станом ведення класних журналів. Головний спеціаліст проаналізувала недоліки, які виявлені під час проведення оперативного моніторингу, якість контролю адміністрації тощо.

За підсумками роботи колегії прийняті відповідні рішення з кожного питання, які взяті на контроль для забезпечення виконання.

26 січня 2018 року відбулося засідання колегії Управління освіти Бахмутської міської ради26 січня 2018 року відбулося засідання колегії Управління освіти Бахмутської міської ради26 січня 2018 року відбулося засідання колегії Управління освіти Бахмутської міської ради26 січня 2018 року відбулося засідання колегії Управління освіти Бахмутської міської ради26 січня 2018 року відбулося засідання колегії Управління освіти Бахмутської міської ради26 січня 2018 року відбулося засідання колегії Управління освіти Бахмутської міської ради26 січня 2018 року відбулося засідання колегії Управління освіти Бахмутської міської ради26 січня 2018 року відбулося засідання колегії Управління освіти Бахмутської міської ради26 січня 2018 року відбулося засідання колегії Управління освіти Бахмутської міської ради

Останні статті на сайті