Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 46 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Формуємо бізнес – мислення клієнтів центру зайнятості

Переглядів: 302
31.01.2018 - 07:43
Формуємо  бізнес – мислення клієнтів  центру зайнятості

30 січня 2018 року в Артемівському міському центрі зайнятості в рамках роботи Центру розвитку підприємництва був проведений інформаційний захід, ціль якого - орієнтація на самозайнятість, інформування про основні засади підприємництва, можливості служби зайнятості та її соціальних партнерів у вирішенні цього питання.

Провідний фахівець з профорієнтації Галина Сіддікі підготувала докладну презентацію  порядку започаткування власної справи за допомогою служби зайнятості з отриманням одноразової допомоги по безробіттю, за допомогою слайдів та роздаткових матеріалів  ознайомила учасників з інноваційною розробкою служби зайнятості - мобільним додатком «Центр розвитку підприємництва». 

Надійним помічником бізнесмену-початківцю стане онлайн платформа «Прометеус», яка була  презентована під час заходу. Присутні ознайомилися з циклами курсів даного онлайн ресурсу з орієнтації на підприємницьку діяльність, а деякі - одразу спробували зареєструватися.

Під час семінару крім питань формування бізнес - ідеї, розробки  бізнес-плану, обговорювалися  питання використання додаткових матеріальних ресурсів для  формування стартового капіталу. Для цього в нагоді стали пропозиції соціальних партнерів служби зайнятості, а саме  - грантові програми підтримки малого бізнесу  Чеської неурядової організації «Людина в біді», Данської Ради в справах біженців.

Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Олена Сліпцова   презентувала програму Донецької обладміністрації «Український донецький куркуль», спрямовану на надання фінансової підтримки, залучення  підприємців до реалізації проектів у пріоритетних для місцевих громад  напрямках діяльності. Зацікавила присутніх інформація про те, що вже 8 мешканців м. Бахмут та Бахмутського району стали переможцями конкурсу та отримали кошти на розвиток бізнесу.

15 учасників заходу (в тому числі внутрішньо переміщені особи, особи з інвалідністю)  отримали багато корисної інформації, яка посприяє розвитку підприємницьких ініціатив безробітних.

 

30 січня 2018 року в Артемівському міському центрі зайнятості в рамках роботи Центру розвитку підприємництва був проведений інформаційний захід, ціль якого - орієнтація на самозайнятість, інформування про основні засади підприємництваdsc0030 січня 2018 року в Артемівському міському центрі зайнятості в рамках роботи Центру розвитку підприємництва був проведений інформаційний захід, ціль якого - орієнтація на самозайнятість, інформування про основні засади підприємництва

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально