Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 20 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Протягом січня-грудня 2017 року Донецька митниця спрямувала до бюджету більше 6,6 млрд гривень

Переглядів: 566
02.02.2018 - 08:43
Протягом січня-грудня 2017 року Донецька  митниця спрямувала до бюджету більше 6,6 млрд гривень

Більше 6,6 млрд грн митних платежів перераховано Донецькою митницею ДФС до Державного бюджету України протягом 12 місяців 2017 року. В порівнянні з відповідним періодом 2016 року збільшення надходжень становить 91,2%, або 3 млрд 152,1 млн гривень.

Зростання спостерігалось по всіх основних податках, таких як ПДВ, акцизний збір, ввізне мито. За результатами роботи митниці протягом року найбільші суми перерахувань до казни держави зафіксовані у липні, листопаді та грудні минулого року. 

Додаткові надходження, пов’язані з неупередженою та кропіткою роботою в напрямку контролю чистоти декларування, дозволили додатково залучити до скарбниці країни більше 225 млн гривень.

Як повідомлялось раніше,за рахунок перевиконання Донецькою митницею ДФС на 2 млрд 669 млн грндоведеного загального обсягу щомісячних показників надходжень митних платежів, на реконструкцію автомобільних шляхів області за січень – грудень 2017 року направлено  більше 1 млрд 28 млн гривень.

Враховуючи специфіку функціонування Донецького регіону та основні потреби найпотужніших підприємств-виробників Донеччини, за підсумками роботи  січня – грудня 2017 року основним бюджетоформуючим товаром по Донецькій митниці ДФС залишається вугілля – більше 47 % від загальних перерахувань у держбюджет, або 3,1 млрд гривень. Також до п’ятірки лідерів увійшли: промислове обладнання та транспорт, кокс, вогнетривкі матеріали та вироби, феросплави. Питома вага сплачених податків по зазначеним  бюджетоформуючим товарам у загальних перерахуваннях податків і зборів у держбюджет за січень – грудень 2017 року становить  майже 31%, або 2 млрд 26 млн гривень.

В рамках Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, у 2017 році в митниці видано 1767 сертифікатів форми EUR1, що майже на 12%, або 190 сертифікатів, перевищує показник 2016 року. Найбільша кількість Сертифікатів видана на товари, які експортовані до наступних країн Європейського Союзу: Німеччина, Італія, Румунія, Польща, Словенія. У розрізі товарів найбільша кількість Сертифікатів видана на наступні товари: «свинець», «сплав свинцю» «частини прокатного стану», «частини правильної машини»; «натуральний бджолиний мед»; «плитка керамічна»; «халва соняшникова».

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально