Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 62 гостя.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Новини
23-02-2018 | В Бахмутському міському народному домі обговорили Соціальний проект на 2018 рік

23 лютого 2018 року В Бахмутському міському народному домі відбулася презентація пріоритетних напрямків розвитку територіальної громади міста в рамках Соціального проекту 2018 року.

23-02-2018 | Україна продовжує політику реформ і готова запропонувати партнерам нові горизонти співпраці, – Володимир Гройсман на зустрічі з Главою МЗС Данії

Україна активно впроваджує зміни в різних сферах життя держави і готова запропонувати міжнародним партнерам нові горизонти й нові вектори співпраці. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з Міністром закордонних справ Данії Андерсом Самуельсеном. Глава Уряду відзначив підтримку Данії у санкційній політиці проти держави-агресора і подякував за всебічне сприяння проведенню реформ в Україні.

23-02-2018 | Запроваджені в Україні зміни дозволять отримати нову якість життя, – Володимир Гройсман

Запроваджені Урядом України зміни в ключових сферах життєдіяльності держави дозволять отримати нову якість життя – від освіти й охорони здоров’я до ефективного подолання корупції. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час міжнародної конференції високого рівня з питань реформ в Україні.

23-02-2018 | Відбулось засідання Координаційної ради, взаємодії КЗОЗ і соціальних служб з питань профілактики та зниження показників малюкової і материнської смертності у м. Бахмут

15.02.2018 о 14-00 в примішенні адміністративної будівлі Бахмутської міської ради відбулось засідання Координаційної ради, взаємодії КЗОЗ і соціальних служб з питань профілактики та зниження показників малюкової і материнської смертності у м. Бахмут.

23-02-2018 | Відбулось засідання координаційної ради служби у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради

21 лютого 2018 року в конференційній залі Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради відбулось засідання координаційної ради служби у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради, на якому було розглянуто такі питання:

23-02-2018 | Про роботу КП «БАХМУТ-ВОДА» 22.02.2018

22 лютого 2018 року підприємством КП «БАХМУТ-ВОДА» проводились ремонтні роботи за адресами: вул. Сибірцева, 176; вул. Г. Слободіна, 51; перехрестя вул. Перемоги з вул. Крайня, вул. Сибірцева з пров. 3 Садовий.

23-02-2018 | Інформація про роботу підприємств житлово-комунальної сфери на 22.02.2018

Комунальні підприємства міста Бахмута працювали в штатному режимі

22-02-2018 | Засідання фокус-групи для представників органів влади та громадських об’єднань Донецької та Луганської областей

21 лютого 2018 року в конференційному залі готелю «Бахмут», відбулося засідання фокус-групи для представників органів влади та громадських об’єднань Донецької та Луганської областей в рамках реалізації проекту «Проведення оцінки рівня зацікавленості місцевих громадських об’єднань 7 цільових громад Донецької та Луганської областях щодо подальшого включення в імплементацію процесів місцевого реформування», з метою вивчення рівня готовності громадського сектору до співпраці з органами влади.

22-02-2018 | Засідання колегії Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради

20 лютого в Бахмуті відбулося засідання колегії Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.

22-02-2018 | В ЦНАП зростає популярність безготівкових розрахунків

З 26 січня 2018 року в ЦНАП м. Бахмут почали працювати платіжні термінали для здійснення безготівкової оплати за адміністративні послуги.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально