Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 12 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Новини
10.08.2018 - 13:53 | Святкова афіша до Дня Державного Прапора і 27-ї річниці незалежності України

Шановні жителі та гості міста Бахмут!

Запрошуємо  вас взяти участь у святкових заходах, присвячених Дню Державного Прапора і 27-ї річниці незалежності України у місті Бахмут

17.08.2018 - 15:04 | Рекрутери Бахмута презентували підприємство Фітофарм

17 серпня 2018 року в Бахмутському міському центрі зайнятості відбувся  черговий інформаційно-консультаційний захід - презентація роботодавця ТОВ «Фітофарм». Через суттєве збільшення обсягів виробництва на підприємстві гострою стала нестача дозувальників, укладальників-пакувальників та вантажників, що стало приводом для зустрічі давніх соціальних партнерів та 20 шукачів роботи, 2 із яких мають статус внутрішньо переміщених.

17.08.2018 - 14:51 | Обережно, амброзія!

Амброзія полинолиста є одним з найбільш небезпечних бур'янів, який виснажує землю, витісняє культурні рослини і викликає алергічні реакції у людини. У період цвітіння пилок амброзії поширюється на десятки кілометрів, потрапляючи в очі, ніс, бронхи людини - викликає сльозотечу, погіршує зір, підвищує температуру тіла, призводить до різкого запалення слизових оболонок верхніх дихальних шляхів і нападів бронхіальної астми.

17.08.2018 - 10:22 | Новий освітній світ Бахмутської школи №18

Бахмутська загальноосвітня школа №18 ім.Дмитра Чернявського готова відчинити двері першокласникам у абсолютно новий освітній світ – цікавий, захопливий і повний відкриттів.

17.08.2018 - 10:17 | Бахмутський вчитель фізики ЗОШ №10 Тетяна Бак потрапила у ТОП- 50 напівфіналістів премії Global Teacher Prize Ukraine

GlobalTeacherPrizeUkraine- це щорічна національна премія країни, яка визначає кращих вчителів України. Мета премії Global Teacher PrizeUkraine, яка проводиться під егідою світової, - змінити ставлення до професії вчителя, підняти її престиж і виявити якомога більше вчителів-інноваторів, розповісти про них всій країні.

17.08.2018 - 10:14 | Учителі міста Бахмута опановують методику «Шість цеглинок» для навчання першокласників

Незабаром 1 вересня. Першокласники розпочнуть навчання в Новій українській школі. На них очікують сучасні технології навчання, інноваційні методики. Однією з таких методик є методика компетентнісного навчання «Шість цеглинок», яка покликана сприяти не лише розвитку компетентностей учнів початкової школи, а і становленню педагога нової школи.

16.08.2018 - 16:47 | Гендерна рівність при працевлаштуванні

15серпня 2018 року в Бахмутському міському центрі занятості відбувся семінар з гендерних питань за участю заступника начальника відділу Краматорського міського центру надання безоплатної вторинної правової допомоги «Бахмутського бюро правової допомоги» Матченової Маргарити.

16.08.2018 - 16:39 | Підсумки роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Бахмутської міської ради у першому півріччі 2018 року

Організація роботи із зверненнями громадян у виконкомі Бахмутської міської ради протягом І півріччя 2018 року спрямовувалась на виконання вимог законодавчих, нормативно-правових документів, забезпечення системної роботи з письмовими зверненнями громадян, їх особистого прийому та забезпечення конституційного права громадян на звернення.

16.08.2018 - 16:32 | Відбулось засідання координаційної ради у справах дітей при виконкомі Бахмутської міської

15.08.2018 року відбулось  засідання координаційної ради у справах дітей при виконкомі  Бахмутської міської ради під головуванням заступника міського голови Точеної В.В. 

16.08.2018 - 16:29 | Психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції

До  уваги  учасників  АТО!

Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради  (далі – Управління) запрошує  учасників антитерористичної операції  для проходження  в 2018 році психологічної реабілітації  в  наступних реабілітаційних установах та закладах:


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально