Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 27 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Відбулось засідання виконкому Бахмутської міської ради

Переглядів: 523
14.02.2018 - 08:42
Відбулось засідання виконкому Бахмутської міської ради

14.02.2018 року о 09-00 годині в малій залі засідань адміністративного будинку міської ради відбулось чергове засідання виконкому Бахмутської міської ради.

На засіданні виконкому були розглянуті такі важливі питання як:
 затвердження заходів щодо економії бюджетних коштів та недопущення втрат міського бюджету м. Бахмута на 2018 рік, доповідач начальник Фінансового управління Бахмутської міської ради Олексій Ткаченко,
 про підсумки реалізації у 2017 році Плану заходів щодо реалізації державної політики у сфері наркотиків на території міста Бахмута на 2016-2020 роки; з якими присутніх ознайомила начальник Управління охорони здоров’я Бахмутської міської ради Олена Миронова.
Також на засіданні виконкому про стан роботи служби у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради з питань соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах звітувала Людмила Махничева, начальник Управління молодіжної політики та у справах дітей. 
«На 01.01.2018 року на первинному обліку в службі у справах дітей правління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради перебуває 158 дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. За умовою втрати дитиною батьків, орган опіки та піклування вживає вичерпних заходів щодо влаштування дитини в сім'ю, а саме: на усиновлення, під опіку або піклування, у прийомні сім'ї чи дитячий будинок сімейного типу. Таким чином 116 дітей влаштовано під опіку/піклування 110 громадян, 18 дітей виховується в прийомних сім'ях, 4 дитини являються вихованцями дитячих будинків сімейного типу, 20 дітей перебувають на повному державному утриманні. Протягом 2017 року службою у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради до сімейних форм виховання було влаштовано 17 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них: - 12 дітей було влаштовано під опіку/піклування; - 4 дітей було влаштовано в прийомні сім'ї, з них 3 дітей з державного закладу, де вони знаходилися на повному державному утриманні; - 1 дитину було усиновлено. Протягом 12 місяців 2017 року надано статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування 24 дітям, 7 з них було влаштовано до державного закладу на повне державне утримання. Службою у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради вживаються вичерпані заходи щодо влаштування цих дітей до сімейних форм виховання. Із альтернативних форм сімейного виховання на території Бахмутської міської ради функціонують 10 прийомних сімей, в яких виховуються 13 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом 2017 , року на території м. Бахмут була створена 1 прийомна родина», - доповіла Людмила Махничева.
Станом на 01.01.2018 на квартирному обліку перебувають 70 громадян з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом 2017 року на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов взято 3 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
З цього приводу Бахмутський міський голова Олексій Рева зазначив, що Бахмут є першим в області з кількості придбаних та виділених для дітей-сиріт квартир.
«У 2017 році 7 квартир, у 2018 році їх буде 5, але ми повинні робити усе, щоб кількість житла для цієї категорії дітей зростала з кожним роком», - відзначив Олексій Рева.
Також Бахмутський міський голова акцентував увагу членів виконкому та начальників управлінь та відділів Бахмутської міської ради на необхідність покращення комунікацій усіх служб з мешканцями міста під час розгляду питання «Про підсумки роботи по розгляду звернень громадян у виконкомі Бахмутської міської ради у 2017 році».
Начальник загального відділу Ольга Іонцева у інформаційній довідці з цього питання зазначила, що протягом 2017 року до виконкому міської ради надійшли 1З28 звернёнь, що на 9.9 % більше, ніж у 2016 році (1208). 
Всього з урахуванням колективних звернень звернулось 3869 громадян. Ріст відбувся за рахунок письмових звернень безпосередньо на адресу міської ради на 30,6% (з 579 ,до 756). Всього громадянами у зверненнях порушено 1427 питань. Найбільш чисельною групою питань е питання комунального та дорожнього  господарства - 597 або 41,8%. 3начну частку у зверненнях даної сфери займають питання благоустрою (ремонт доріг, відлов безпритульних тварин, ліквідація аварійних дерев) - 298 або 50%. Громадян турбують проблеми з водопостачанням 83 або 13,9%, теплопостачанням (особливо на початку опалювального періоду ) 69 або 11,5%, електропостачанням - 34 або 5.7%.  
Олексій Рева зазначив, що порушені заявниками питання відображають проблеми над якими слід працювати, адже звернення є основою для формування програм, складання графіків ремонтів, пошуку джерел фінансування, у тому числі через міжнародні організації.
«Для покращення показників ефективності діяльності міської ради треба більше прямого контакту з людьми: особисті прийоми та зустрічі керівників з населенням, проведення круглих столів з питань життєдіяльності населення, інформування людей з нагальних питань сьогодення у ЗМІ  - все це повинне бути активізовано, тому що ми перш за все повинні працювати з людьми та для людей», - резюмував Бахмутський міський голова.
Також на засіданні члени виконкому визначили перелік об’єктів енергосервісу – будівель комунальної власності територіальної громади міста Бахмут та затвердили  базові рівні споживання теплової енергії на цих об’єктах. Під час розгляду питання перший заступник міського голови Тетяна Савченко зазначила, що енергоменеджери компанії ДТЕК ЕСКО при перевірці міст України відзначили позитивну роботу міста щодо виконання санітарних норм обігріву приміщень, та виділили Бахмут як одне з міст в Україні, в якому немає порушень температурного режиму, що дозволяє проводити правильний енергоменеджмент будівель бюджетної сфери, такі як дитячі садочки, школи, та установи міської ради.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально