Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 28 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Бахмутський міський голова Олексій Рева провів виїзну нараду

Переглядів: 537
14.02.2018 - 10:00
Бахмутський міський голова Олексій Рева провів виїзну нараду

Під час обговорення соціального проекту на 2018 рік у загальноосвітній школі № 10 до міського голови Олексія Реви звернулася група містян, які були занепокоєні станом водопостачання по вулиці Ватутіна. 14 лютого 2018 року Бахмутський міський голова Олексій Рева провів виїзну нараду з представниками КП «Бахмут-Вода» з метою вирішення цього питання.

У ході спілкування з жителями вулиці була виявлена проблема з недостатнім тиском у водомережах, що ускладнює стабільне водопостачання мешканців вулиці Ватутіна.

Заступник міського голови Федір Федоров зазначив, що рішення цього питання буде вже в цьому році: за рахунок Державного фонду регіонального року з співфінансуванням 30 відсотків місцевого бюджету, буде прокладено новий водогін діаметром 200, від якого піде підключення житлового сектору по якісно новій лінії.

Наразі Олексій Рева порадив провести мешканцям вулиці збори з питання створення кооперативу, що не тільки вирішить питання оперативного підключення мешканців вулиці Ватутіна до нової лінії водопостачання, але й полегшить обслуговування мереж новоствореного кооперативу.

14 лютого 2018 року Бахмутський міський голова Олексій Рева провів виїзну нараду з представниками КП «Бахмут-Вода» з метою вирішення цього питання.14 лютого 2018 року Бахмутський міський голова Олексій Рева провів виїзну нараду з представниками КП «Бахмут-Вода» з метою вирішення цього питання.14 лютого 2018 року Бахмутський міський голова Олексій Рева провів виїзну нараду з представниками КП «Бахмут-Вода» з метою вирішення цього питання.14 лютого 2018 року Бахмутський міський голова Олексій Рева провів виїзну нараду з представниками КП «Бахмут-Вода» з метою вирішення цього питання.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально