Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 26 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Під знаком Купідона

Переглядів: 451
16.02.2018 - 07:37
Під знаком Купідона

14 лютого відзначають одне із найромантичніших свят – День святого Валентина. В святково прикрашеній міській бібліотеці для дітей, читачі занурилися у світ чарівних почуттів.

Бібліотекарі розповіли  цікаву легенду про святого Валентина, традиції святкування цього дня в інших країнах. Кохання, любов – джерело творчого натхнення багатьох поколінь. Діти активно відповідали на питання літературної вікторини про кохання. Майстер-клас по виготовленню вітальної листівки, який підготували і провели бібліотекарі, приніс задоволення всім учасникам. У кожного вийшла яскрава листівка з янголятком і сердечком. Родзинкою програми була  фотозона «Під знаком Купідона», де всі бажаючи мали змогу зробити прикольні фотографії на згадку про зустріч. Бібліотекарі побажали читачам, щоб в їхньому житті завжди поряд було кохання і любов до матері і батька, до землі, любов одне до одного.

Свято «Під знаком Купідона» в міській бібліотеці для дітейСвято «Під знаком Купідона» в міській бібліотеці для дітейСвято «Під знаком Купідона» в міській бібліотеці для дітейСвято «Під знаком Купідона» в міській бібліотеці для дітейСвято «Під знаком Купідона» в міській бібліотеці для дітей

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально