Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 25 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

В Управлінні освіти м. Бахмут презентовано проект ЮНІСЕФ та ГО “ПРОМИР”

Переглядів: 681
16.02.2018 - 13:53
В Управлінні освіти м. Бахмут  презентовано проект ЮНІСЕФ та ГО “ПРОМИР”

На базі Центру практичної психології і соціальної роботи Управління освіти Бахмутської міської ради ГО «ПРОМИР» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) реалізувала проект «Надання спеціалізованої психологічної та психотерапевтичної допомоги та підтримки найбільш постраждалим дітям, які мешкають в населених пунктах поблизу лінії розмежування в Донецькій і Луганській областях».

15 лютого відбулася презентація цього проекту. На захід були запрошені заступник Бахмутського міського голови Точена Вікторія, начальник Управління освіти Бахмутської міської ради Рубцова Марина, представник Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) м. Маріуполь Тетяна Фаннуш, керівник ГО «ПРОМИР» Тетяна Асланян, керівник проекту Марина Рогова, психолог Центру «Промир» Тетяна Шульга.

Завідувач Центру практичної психології і соціальної роботи Вікторія Головко підвела підсумки проекту і зазначила, що ЮНІСЕФ у партнерстві з ГО “ПРОМИР” надали спеціалізовану психологічну, психотерапевтичну допомогу та підтримку 1589 школярам, постраждалим від конфлікту, та вчителям у ЗОШ № 4,5, 9,10, 24. Провели дводенний навчальний тренінг для 25 практичних психологів міста, а також обладнали Центр психосоціальної підтримки.

Акцентовано також увагу, що місцева влада завжди опікується проблемами дітей та підтримує освітянські проекти, а Управління освіти прагне до вдосконалення, осучаснення надання освітніх, методичних та психологічних послуг.

Сучасне методичне забезпечення Центру надасть можливість здійснювати корекцію особистості дітей засобами пісочної терапії, артерапії, елементами сенсорної кімнати.

В Управлінні освіти м. Бахмут  презентовано проект ЮНІСЕФ та ГО “ПРОМИД Управлінні освіти м. Бахмут  презентовано проект ЮНІСЕФ та ГО “ПРОМИД Управлінні освіти м. Бахмут  презентовано проект ЮНІСЕФ та ГО “ПРОМИД Управлінні освіти м. Бахмут  презентовано проект ЮНІСЕФ та ГО “ПРОМИР”

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально