Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 87 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Реалізація варіативної складової Держстандарту дошкільної освіти обговорена на нараді завідувачів закладів дошкільної освіти

Переглядів: 747
26.02.2018 - 14:12
Реалізація варіативної складової Держстандарту дошкільної освіти обговорена на нараді завідувачів закладів дошкільної освіти

На базі дошкільного навчального закладу ясел-садка №18 «Росинка» відбулася проблемна нарада для завідувачів закладів дошкільної освіти з теми  «Аспекти управлінсько-методичного супроводу діяльності закладів дошкільної освіти з реалізації варіативної складової Базового компонента дошкільної освіти».

На початку зустрічі головний спеціаліст з питань дошкільної освіти Тетяна Коломак висвітлила результати  моніторингу дотримання законодавства щодо впровадження в закладах дошкільної освіти додаткових освітніх платних послуг, акцентувала увагу на необхідність більш повного використання освітнього потенціалу сімей, розширення громадської участі з надання додаткових освітніх послуг, розвитку соціального  партнерства закладів дошкільної освіти з іншими освітніми установами, закладами  культури, спорту.

Питання взаємодії  суб’єктів освітнього округу у створенні умов для всебічного розвитку дітей  були обговорені під час проблемної бесіди, яку провела спеціаліст І категорії з питань дошкільної освіти Вікторія Рязанцева, яка зауважила,  що  формування ефективної мережі закладів освіти – освітніх округів - має забезпечувати кооперацію діяльності різноманітних освітніх установ, оптимальне використання їх матеріально-технічних, фінансових та кадрових ресурсів.

Завідувач дитячого дошкільного навчального закладу, ясел-садка №4 «Лелеченька» Катерина Шокола та виконуючий обов’язки завідувача дошкільного навчального закладу комбінованого типу, ясел-садка №31 «Рябінушка» Галина Балалуєва обмінялися досвідом з реалізації варіативної складової Базового компонента дошкільної освіти в умовах освітнього округу.

Особливості навчання в першому класі Нової української школи розкрила методист міського методичного кабінету Ірина Оніщенко. Керівники під час співбесіди опанували формулу «Нової школи», що складається з восьми ключових компонентів, серед яких є педагогіка, що ґрунтується на партнерстві між учнем, учителем і батьками. В підґрунті педагогіки партнерства – спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнем і батьками. Учитель має бути другом, а родина – залучена до побудови освітньої траєкторії дитини.

У ході наради завідувачі закладів дошкільної освіти були ознайомлені з інструктивно-методичними рекомендаціями  щодо шляхів підвищення ефективності гурткової роботи з дітьми в закладах дошкільної освіти.

З усіх питань, що стояли на порядку денному, керівникам були надані конкретні доручення з метою підвищення якісного рівня управлінського супроводу реалізації пріоритетних напрямків дошкільної освіти.

Реалізація варіативної складової Держстандарту дошкільної освіти обговорена на нараді завідувачів закладів дошкільної освітиРеалізація варіативної складової Держстандарту дошкільної освіти обговорена на нараді завідувачів закладів дошкільної освітиРеалізація варіативної складової Держстандарту дошкільної освіти обговорена на нараді завідувачів закладів дошкільної освіти

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально