Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 163 гостя.

Рекомендуємо

Презедент України

Результати чемпіоната Донецької області на честь ЗМС Валерія Подлужного

Переглядів: 1347
26.02.2018 - 14:24
Результати чемпіоната Донецької області на честь ЗМС Валерія Подлужного

23-24 лютого у легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» м.Бахмута відбувся чемпіонат Донецької області на честь ЗМС Валерія Подлужного.

Ці змагання були останні в регіональному зимовому легкоатлетичному сезоні. У змаганнях взяли участь понад двісті спортсменів з різних куточків Донецької та Луганської області. Зоокрема команди КДЮСШ №1 Бахмутської міської ради, ДЮСШ Дружківської міської ради, ДЮКФП-2 міста Краматорська, ДЮСШ Покровського р-ну, «Колос» Покровськ, комунального закладу «Лисичанська МДЮСШ», КДЮСШ №2 міста Сєвєродонецька, ДЮСШ м. Мирноград, ДЮСШ м.Костянтинівка, ДЮСШ м.Торецька ОКДЮСШ м.Дружківка. Спортсмени показали свою майстерністьу різних видах легкої атлетики. Зокрема з бігу на 60м, 300м, 1000м, 60м з/б, 600м, у штовханні ядра, стрибків з жердиною, стрибки у висоту, потрійний стрибок та у в основному виді Валерія Васильовича – стрибки у довжину. Змагання проходили серед чоловіків: юнаки молодші(U16), юнаки старші(U18), юніори(U20). Серед жінок: дівчата молодші(U16), дівчата старші(U18), юніорки(U20). Результати змагань можна подивитися на сайті ФЛАДО

Вітаємо спортсменів та тренерів з закінченням зимового сезону, та бажаємо нових перемог вже у наступних змаганнях, котрі згідно календарного плану ФЛАДО відбудяться 17-18 березня у м.Слов’янську!

23-24 лютого у легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» м.Бахмута відбувся чемпіонат Донецької області на честь ЗМС Валерія Подлужного. 23-24 лютого у легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» м.Бахмута відбувся чемпіонат Донецької області на честь ЗМС Валерія Подлужного. 23-24 лютого у легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» м.Бахмута відбувся чемпіонат Донецької області на честь ЗМС Валерія Подлужного.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально