Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 26 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

STEM-освіта – шлях до майбутнього

Переглядів: 210
02.03.2018 - 11:44
STEM-освіта – шлях до майбутнього

У Бахмуті розпочала свою роботу Креатив-лабораторія «Проекти STEM-освіти в школі»

STEM-освіта – це послідовність курсів або програм навчання, яка готує учнів до успішного працевлаштування, до освіти після школи або для того й іншого, вимагає різних і більш технічно складних навичок, зокрема із застосуванням математичних знань і наукових понять.

Перше заняття міської Креатив-лабораторії «Проекти STEM-освіти в школі» за темою «Проекти STEM - освіти як реалізація інтеграційного підходу у навчанні» проведено з метою підвищення професійної компетентності вчителів-предметників щодо розробки та впровадження інтегрованих STEAM-проектів на підставі синхронізації програм різних предметів.

Наталя Томачинська, методист міського методичного кабінету Управління освіти ознайомила учасників міської лабораторії з метою її роботи та завданнями.

Керівник лабораторії, переможець обласного конкурсу на кращий STEM-проект, Галина Жукова ознайомила присутніх із можливостями STEM як сучасного освітнього тренду, розглянула впровадження методичних рішень STEM-освіти в освітній процес як реалізацію інтеграційного підходу в навчанні.

Під час практичної роботи учасники в групах виконали вправу з моделювання STEM –проекту та презентували розроблені моделі.

У Бахмуті розпочала свою роботу Креатив-лабораторія «Проекти STEM-освіти в школі»У Бахмуті розпочала свою роботу Креатив-лабораторія «Проекти STEM-освіти в школі»У Бахмуті розпочала свою роботу Креатив-лабораторія «Проекти STEM-освіти в школі»

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально