Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 22 гостя.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Вірний Україні до останніх хвилин свого життя

Переглядів: 391
05.03.2018 - 07:52
Вірний Україні до останніх хвилин свого життя

До 80 – річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола в Бахмутській школі- інтернаті №1 за участю учнів 6-9 класів відбулося засідання круглого столу «В’ячеслав Чорновіл – Герой України».

Педагог Олена Козирева ознайомила учнів із життєвим шляхом лідера Народного Руху України, про важкий тягар, який ліг на його плечі під час здобуття Суверенітету нашої держави.

Учні мали змогу переглянути відеоматеріал «На пам'ять», у якому рідна сестра Ганна Чорновіл розповідала про тернистий політичний шлях до Незалежності України, яким пройшов її брат.

Учні 8-9 класів підготували інформацію з висловами про Україну, які належали політичному діячу. Усі вихованці та працівники закладу відвідали літературну тематичну виставку «В’ячеслав Чорновіл - лицар незалежної України», обладнану Ларисою Бурцевою у читальній залі шкільної бібліотеки.

«Українцям потрібно пам’ятати про те, що на плечі кожного з нас покладені національні обов’язки, найголовніше – бути громадянином своєї держави до останньої клітини нашого тіла» В.Чорновіл.

 

До 80 – річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола в Бахмутській школі- інтернаті №1 за участю учнів 6-9 класів відбулося засідання круглого столу «В’ячеслав Чорновіл – Герой України». До 80 – річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола в Бахмутській школі- інтернаті №1 за участю учнів 6-9 класів відбулося засідання круглого столу «В’ячеслав Чорновіл – Герой України».

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально