Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 22 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Незвичайні батьківські збори

Переглядів: 469
06.03.2018 - 07:04
Незвичайні батьківські збори

Напередодні Міжнародного жіночого дня для батьків та учнів 9 класу Бахмутської школи №4 пройшли спільні батьківські збори.

Метою заходу було ознайомлення з нормативною базою щодо організованого завершення 2017-2018 навчального року та складання випускниками державної підсумкової атестації.

Привітання для батьків пройшло у нетрадиційній формі: учні та батьки змагалися між собою в різних конкурсах. Класний керівник Кіріченко Поліна провела різні вікторини для покращення взаємовідносин у сім’ї, за допомогою метода «Арт-терапія» було створено картину «Найкраща родина». Батьки разом із дітьми співали в караоке.

Наприкінці заходу було проведено «екзамен» для батьків і учнів, де вони відповідали на одні й ті самі питання, а потім порівнювали їх. На згадку про спільно проведений час, діти подарували листівки, які виготовили власноруч.

Напередодні Міжнародного жіночого дня для батьків та учнів 9 класу Бахмутської школи №4 пройшли спільні батьківські збори. Напередодні Міжнародного жіночого дня для батьків та учнів 9 класу Бахмутської школи №4 пройшли спільні батьківські збори. Напередодні Міжнародного жіночого дня для батьків та учнів 9 класу Бахмутської школи №4 пройшли спільні батьківські збори.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально